*

jak się pozbyć facebooka?

Utworzono: 2012-08-17 19.13 - Ostatnia aktualizacja: 2012-08-17 19.13
Tagi:

"Komputer Świat"podaje 8 sposobów na usuniecie konta z facebooka.A bo to kradnie czas,uzależnia,ogłupia,daje wrażenie,że jesteś rozchwytywany,uwielbiany itd.A może być i to ,że masz już tego dosyć i tych wszystkich"znajomych".

Różne te sposoby..lepsze,gorsze ale wszystkie niestandardowe:)

Ja pozbyłam się długofalowym milczeniem po wprowadzeniu z forum jakiegoś linku z prośba o wylogowanie.Otrzymałam 7 dniowy termin namysłu.Nic to nie dało.Dopiero właśnie to długie milczenie chyba spowodowało ,że mam spokój!Tak mi się wydaje.

A może jednak to co podają jest skuteczniejsze?Łącznie z plajtą??:))...który wybieracie?:)
zgłoś nadużycie
Komentarze
Yta Yta
..:) Dodane

http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2012/08/jak-wyleciec-z-facebooka-przedstawiamy-8-sprawdzonych-sposobow,7.aspx#paging

Ludwika Ludwika
Wyjśc z faceboooka Dodane

można posługując się instruktażem tamże podanym,po wielu różnych zadaniach,pytaniach dochodzisz do punktu Usuń konto.ale jeszcze Cie pouczają,że jeśli to zrobisz to bezpowrotnie.Już raz próbowałam;)

ważka ważka
najlepiej Dodane

wogóle nie wchodzić :-)

chcący usunąć konto wraz z danymi osobowymi z mmszczecin.pl chcący usunąć konto wraz z danymi osobowymi z mmszczecin.pl
Spróbuj wyjść z mmszczecin.pl Dodane

Tu się nie da :(. Niby można a jednak nie można.
Wyślij maila a otrzymasz odpowiedź że wszystkie skrzynki pocztowe są przepełnione i Twojej informacji o usunięciu konta odbiorca nie otrzymał :).
Maćku, Sylwio, Tomku oczyśćcie swoje służbowe skrzynki!

Ciekawe czemu tu na mmszczecin.pl nie ma opcji USUŃ KONTO. Nich i będzie pięćdziesiąt głupich pytań czy na pewno jestem pewny ale CHCĘ USUNĄĆ KONTO A NIE MOGĘ :(

Dodaj swój komentarz: