*

KSW 19 NA ŻYWO.TRANSMISJA NA ŻYWO LIVE STREAM

Utworzono: 2012-02-25 17.42 - Ostatnia aktualizacja: 2012-02-25 17.42

Przed nami gala KSW 19 online! Transmisja KSW 18 live sobota 20:00! 12. maja - w łódzkiej Atlas Arenie kolejna, już dziewiętnasta gala KSW.


KLIKNIJ W LINK
[ KSW 19 NA ŻYWO.TRANSMISJA NA ŻYWO LIVE STREAM ]

Transmisję z gali KSW 19 przeprowadzi w Polsat Sport od 20:30, a od 22:25 relacja na żywo będzie także w głównym Polsacie. KSW 19 NA ŻYWO także w Ipla!

Wśród czołówki zawodników z kraju i ze świata w Łodzi znalazł się Rodney Wallace, który będzie rywalem Mameda Khalidova na łódzkiej gali!

Trzydziestoletni Amerykanin - "Sho Nuff the Master" - bo taki przydomek nosi rywal Khalidova to były zawodnik organizacji UFC z zawodowym rekordem dwunastu zwycięstw i czterech porażek. Nigdy nie przegrał przez nokaut, a większość swoich walk toczy w pełnym wymiarze czasowym. Ciekawostką jest na pewno fakt, że Amerykanin na gali UFC111 zgarnął bonus za najlepszą walkę gali, co jasno mówi, że jest solidnym, efektownie walczącym fighterem.

Wallace większość swoich walk stoczył w kategorii półciężkiej i jest numerem 69 w światowym rankingu tejże kategorii. Pokonywał m.in. znanego z występów na KSW Toniego Valtonena, a także innego czołowego półciężkiego Markusa Vanttinena.

Od niedawna konfrontuje się w kategorii średniej i radzi sobie w niej znakomicie. Na pewno będzie trudnym przeciwnikiem dla niepokonanego na galach KSW Khalidova.

KLIKNIJ W LINK
[ KSW 19 NA ŻYWO TV LIVE ]

zgłoś nadużycie
Autor zablokował możliwość komentowania tego wpisu