*

Biegi narciarskie Tour de Ski Oberhof na żywo 29.12 transmisja online live stream

Utworzono: 2011-12-29 10.03 - Ostatnia aktualizacja: 2011-12-29 10.03
  • komentarzy 0
  • zdjęć 0
Tagi:

Zapraszam na transmisje z zawodów Pucharu Świata 2011/2012! Justyna Kowalczyk na żywo! Biegi narciarskie na żywo

Tour de Ski - Toblach - Bieg techniką klasyczną

Dziś kolejna odsłona rywalizacji w TOUR de SKI.. Zapraszamy na relację "na żywo" ze sprintu na 1,2 km techniką dowolną we włoskim Toblach-Dobiacco.

10. Marit Bjoergen (Norwegia)

[Klasyfikacja generalna Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet w sezonie 2010/2011]

103. Kornelia Marek Polska 13

Sobota 6 marca 10:45 Lahti (Finlandia) - bieg na dochodzenie (7,5+7,5 km) z punktami bonusowymi

SOBOTA 27 LUTEGO 2010 ZIO VANCOUVER BIEG BIEG NA 30 KM 20:00

[BIEG NA 30 KM: ZOBACZ RELACJĘ NA ŻYWO!]

[WYNIKI!]

PIĄTEK 19 LUTEGO 2010 ZIO VANCOUVER BIEG NA 15 KM NA DOCHODZENIE

Justyna Kowalczyk zdobyła brązowy medal w biegu łączonym (7,5 km techniką klasyczną + 7,5 km techniką dowolną) podczas zimowych igrzysk olimpijskich w kanadyjskim Vancouver. Zwyciężyła Norweżka Marit Bjoergen, dla której to już drugie "złoto" w Vancouver.

ŚRODA 17 LUTEGO 2010 ZIO VANCOUVER SPRINT 19:15 (kobiety)

Justyna Kowalczyk zdobyła srebrny medal olimpijski w narciarskim sprincie. W finale rywalizacji na dystansie 1,4 km techniką klasyczną w Whistler przegrała tylko z Norweżką Marit Bjoergen. Brązowy medal wywalczyła Słowenka Petra Majdić.

PONIEDZIAŁEK 15 LUTEGO 2010 ZIO VANCOUVER 10 km styl dowolny 19:00 (kobiety)

[WYNIKI]

[ ZOBACZ! Kalendarz i wyniki zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet ]

MŚ 2009 LIBEREC: Justyna jesteś wielka!

Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal w biegu na 30 km techniką dowolną! To już trzeci "krążek" Polki, która była 3. na 10 km techniką klasyczną i 1. w biegu łączonym 2x7,5 km.

MŚ: Polski szóste - Finki the best!

Polska sztafeta kobieca w składzie Justyna Kowalczyk, Kornelia Marek, Sylwia Jaśkowiec i Paulina Maciuszek zajęła szóste miejsce w rywalizacji sztafet 4x5 km, biegu rozgrywanego podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Libercu. Złoty medal zdobyły Finki (Pirjo Muranen, Virpi Kuitunen, Riitta-Liisa Rooponen, Aino-Kaisa Saarinen), które prowadziły od drugiej zmiany. Wicemistrzyniami świata zostały Niemki, a brązowymi medalistkami - Szwedki.

Justyna Kowalczyk najlepsza na świecie!

Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal podczas biegu łączonego kobiet (7,5 km st. klas. + 7,5 km st. dow.) na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Libercu! To drugi krążek naszej biegaczki podczas rozgrywanych w Libercu MŚ!

58. Paulina Maciuszek (Polska) 6.34,7

Brąz Justyny Kowalczyk w biegu na 10 km techniką klasyczną!

Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal w biegu na 30 km techniką dowolną rozgrywanym podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w czeskim Libercu!!! To trzeci "krążek" Polki, która była 3. na 10 km techniką klasyczną i 1. w biegu łączonym 2x7,5 km.

Zwyciężyła z czasem 28.12,8 Finka Aino Kaisa Saarinen, na drugim miejscu uplasowała się Włoszka Marianna Longa, która do Finki straciła 4,2 s.

Justyna na pierwszym punkcie pomiaru czasu (1,85 km) była czwarta tracąc do prowadzącej Finki Aino Kaisy Saarinen 4,9 s. Po 3,15 km Polka była już druga, tracąc do Saarinen 1,6 s. Następny punkt pomiaru czasu znajdował się na 3,95 km. Kowalczyk minęła go na pierwszej pozycji - za nią biegły Saarinen (+0,6) i Włoszka Marianna Longa (+6,5).

Na półmetku Kowalczyk spadła na drugie miejsce (+1,4), wyprzedziła ją Saarinen. Na trzecim miejscu znajdowała się Longa (+2,8). Na 6,85 km Polka plasowała na trzecim miejscu (+3,9). Pierwsza była Saarinen, druga Longą (+3,0).

Na ostatnim punkcie pomiaru czasu (8,95 km) Polka była trzecia, tracąc 10,2 s do prowadzącej Saarinen i 2,1 s do biegnącej na drugim miejscu Longi.

Na mecie Kowalczyk nie zdołała odrobić straty do Włoszki i ostatecznie zdobyła brązowy medal.

Druga Polka - Kornelia Marek zajęła 29. pozycję.

--------------------------------------------------------------------------------------------