*

LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO! TRANSMISJA ONLINE LIVE!

Utworzono: 2010-02-12 16.21 - Ostatnia aktualizacja: 2010-02-12 16.21

SKOKI NARCIARSKIE ONLINE SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO SKOKI NARCIARSKIE LIVE, SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO! SKOKI 2011 SKOKI NARCIARSKIE PLANICA LIVE ONLINE TV, SKOKI NARCIARSKIE TV W INTERNECIE


[ MISTRZOSTWA ŚWIATA W LOTACH NARCIARSKICH VIKERSUND 2012 ONLINE]

Od 17.07 letnie GP w skokach w TVPPod nazwą Lotos Poland Tour FIS Grand Prix odbędą się w najbliższych dniach w Polsce cztery konkursy Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Do Wisły, Szczyrku i Zakopanego przyjadą wielkie gwiazdy. Transmisje w Telewizji Polskiej – w TVP1 i TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Lider reprezentacji Polski to Kamil Stoch. Dziesiąty zawodnik Pucharu Świata 2010/11 (wygrał trzy konkursy: Zakopane, Klingenthal i ostatnie zawody z cyklu w Planicy) będzie chciał udowodnić, że jest w stanie udźwignąć taką odpowiedzialność po zakończeniu kariery przez Adama Małysza.

Rywali będzie miał bardzo mocnych. Przyjazd do Polski zapowiedzieli dwaj najlepsi skoczkowie z Austrii: Thomas Morgenstern i Gregor Schlierenzauer. W Polsce wystąpią także: Norwegowie – Bjoern Einar Romoeren i Tom Hilde, Japończycy – Noriaki Kasai i Kazuya Yoshioka, Słoweniec Robert Kranjec czy Czech Jakub Janda.

Telewizja Polska jest producentem sygnału międzynarodowego z konkursów Letniego Grand Prix w Polsce. Zawody komentować będzie Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Grzegorz Mędrzejewski, a wśród jego gości na pewno pojawi się Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. W roli reportera wystąpi Marek Szkolnikowski.

Letnie Grand Prix w skokach

Niedziela, 17 lipca – Wisła
TVP SPORT godz. 14.30 na żywo
TVP 1 godz. 14.50 na żywo

Środa, 20 lipca – Szczyrk
TVP SPORT godz. 16.30 na żywo
TVP 1 godz. 16.50 na żywo

Piątek, 22 lipca – Zakopane
TVP SPORT godz. 20.00 na żywo
TVP 1 godz. 20.20 na żywo

Sobota, 23 lipca – Zakopane
TVP SPORT godz. 16.30 na żywo
TVP 1 godz. 16.50 na żywo


[ SKOKI NARCIARSKIE LIVE! ]


[ LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]


[ LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]


[ LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]


[ LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]


[ SOPCAST LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]


[ LIVE! SKOKI NARCIARSKIE TV NA ŻYWO]


[ LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]

UPADEK ADAMA MAŁYSZA WIDEO - ZAKOPANE 22.01.2011

Przy lądowaniu Małyszowi rozjechały się narty. Najlepszy polski skoczek upadł na twarz. Małysz został na noszach zabrany na badania. Adama przebadał doktor Aleksander Winiarski, ma stłuczone kolano. Nasz skoczek został przewieziony do szpitala, gdzie przejdzie dodatkowe badania.


zgłoś nadużycie
Autor zablokował możliwość komentowania tego wpisu