*

GA-PA TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI NA ŻYWO - ONLINE TV, LIVE TV, TRANSMISJA W INTERNECIE

Utworzono: 2010-01-01 12.36 - Ostatnia aktualizacja: 2010-01-01 12.36

TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI LIVE, NA ŻYWO! TCS 2010/2011 LIVE INNSBRUCK KWALIFIKACJE TURNIEJ 4 SKOCZNI LIVE ONLINE TV, TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI LIVE TV, TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI TRANSMISJA TV W INTERNECIE

Zwycięzca wszystkich konkursów 59. Turnieju Czterech Skoczni zarobi w 10 dni 40 tysięcy franków szwajcarskich i dostanie subaru forestera wartego około 25 tysięcy euro.

Plan transmisji w TVP

Turniej Czterech Skoczni (TCS):

- 02.01, godz. 13.35, TVP Sport - TCS: Innsbruck - kwalifikacje
- 03.01, godz. 13.35, TVP 1, TVP Spoert - TCS: Innsbruck
- 05.01, godz. 15.55, TVP Sport - TCS: Bischofshofen - kwalifikacje
- 06.01, godz. 15.45, TVP 1, TVP Sport - TCS: Bischofshofen



AKTUALNA KLASYFIKACJA TURNIEJU 4 SKOCZNI



1.Thomas Morgenstern 415pkt
2. Simon Ammann 402
3. Matti Hautameki 389
4. Adam Małysz 381
5. Martin Koch 380
6. Michael Neumayer 377
7. Manuel Fettner 375
8. Wolfgang Lotizl 369
9. Severin Freund 365
10. Tom Hilde 361

...
21. Kamil Stoch 350

Klasyfikacja PŚ (po 9 z 26 zawodów):


-
1. Thomas Morgenstern (Austria) 723 pkt
2. Andreas Kofler (Austria) 525
3. Simon Ammann (Szwajcaria) 461
4. Matti Hautamaeki (Finlandia) 431
5. Adam Małysz (Polska) 374
6. Ville Larinto (Finlandia) 342
7. Tom Hilde (Norwegia) 226
8. Wolfgang Loitzl (Austria) 215
. Paweł Karelin (Rosja) 215
10. Daiki Ito (Japonia) 210
...
17. Kamil Stoch (Polska) 153
35. Stefan Hula (Polska) 38
51. Marcin Bachleda (Polska) 6




[ LINKI DO TRANSMISJI TV ONLINE ZNAJDZIECIE TU PRZED KAŻDYMI ZAWODAMI ]





[ TCS 2010/2011 LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]


[ TCS 2010/2011 LIVE! SKOKI NARCIARSKIE KWALIFIKACJE NA ŻYWO]


[ TCS 2010/2011 LIVE! SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]


[ TCS 2010/2011 LIVE! SKOKI NARCIARSKIE LIVE! ]


[ SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO]







Programy telewizyjne
związane ze skokami narciarskimi
Niedziela, 02.01
13:35 Puchar Świata w Innsbrucku - kwalifikacjeTVP Sport
13:45 Puchar Świata w Innsbrucku - kwalifikacjeEurosport
Poniedziałek, 03.01
13:35 Puchar Świata w InnsbruckuTVP Sport
13:35 Puchar Świata w InnsbruckuTVP 1
13:45 Puchar Świata w InnsbruckuEurosport
Środa, 05.01
15:55 Puchar Świata w Bischofshofen - kwalifikacjeTVP Sport
16:30 Puchar Świata w Bischofshofen - kwalifikacjeEurosport
Czwartek, 06.01
15:45 Puchar Świata w BischofshofenTVP Sport
15:45 Puchar Świata w BischofshofenTVP 1
16:30 Puchar Świata w BischofshofenEurosport
Piątek, 07.01
18:45 Puchar Świata w Harrachovie - kwalifikacjeEurosport
Sobota, 08.01
15:50 Puchar Świata w HarrachovieTVP 1
16:00 Puchar Świata w HarrachovieEurosport
Niedziela, 09.01
13:35 Puchar Świata w HarrachovieTVP 1
13:45 Puchar Świata w HarrachovieEurosport
Piątek, 14.01
09:00 Puchar Świata w Sapporo - kwalifikacjeEurosport
Sobota, 15.01
08:50 Puchar Świata w SapporoTVP 1
09:00 Puchar Świata w SapporoEurosport
Niedziela, 16.01
01:50 Puchar Świata w SapporoTVP 1
08:30Puchar Świata w SapporoEurosport
10:30Puchar Świata w SapporoTVP 1
Czwartek, 20.01
17:45 Puchar Świata w Zakopanem - kwalifikacjeTVP Sport
18:00 Puchar Świata w Zakopanem - kwalifikacjeEurosport
Piątek, 21.01
16:00 Puchar Świata w ZakopanemTVP Sport
16:15 Puchar Świata w ZakopanemTVP 1
16:30 Puchar Świata w ZakopanemEurosport
Sobota, 22.01
14:50 Puchar Świata w Zakopanem - kwalifikacjeTVP Sport
16:15 Puchar Świata w ZakopanemTVP 1
16:15 Puchar Świata w ZakopanemTVP Sport
16:30 Puchar Świata w ZakopanemEurosport
Piątek, 28.01
18:00 Puchar Świata w Willingen - kwalifikacjeEurosport
Sobota, 29.01
15:50 Puchar Świata w WillingenTVP 1
16:00 Puchar Świata w WillingenEurosport
Niedziela, 30.01
13:45 Puchar Świata w WillingenEurosport
13:50 Puchar Świata w WillingenTVP 1
Wtorek, 01.02
18:00 Puchar Świata w Klingenthal - kwalifikacjeEurosport
Środa, 02.02
16:30 Puchar Świata w KlingenthalEurosport
17:50 Puchar Świata w KlingenthalTVP 1
Piątek, 04.02
17:15 Puchar Świata w Oberstdorfie - kwalifikacjeEurosport
Sobota, 05.02
15:50 Puchar Świata w OberstdorfieTVP 1
16:00 Puchar Świata w OberstdorfieEurosport
Niedziela, 06.02
13:35 Puchar Świata w OberstdorfieTVP 1
14:15 Puchar Świata w OberstdorfieEurosport
Piątek, 11.02
18:45Puchar Świata w Vikersund - kwalifikacjeEurosport
Sobota, 12.02
15:50 Puchar Świata w VikersundTVP 1
16:15 Puchar Świata w VikersundEurosport
Niedziela, 13.02
13:35 Puchar Świata w VikersundTVP 1
13:45 Puchar Świata w VikersundEurosport
Piątek, 18.02
12:50 Mistrzostwa PolskiTVP Sport
14:05 Mistrzostwa PolskiTVP 1
Sobota, 19.02
12:50 Mistrzostwa PolskiTVP Sport
14:05 Mistrzostwa PolskiTVP 1
Piątek, 25.02
11:30 Mistrzostwa Świata w Oslo - treningEurosport
12:15 Mistrzostwa Świata w Oslo - kwalifikacjeTVP 1
12:15 Mistrzostwa Świata w Oslo - kwalifikacjeTVP Sport
12:30 Mistrzostwa Świata w Oslo - kwalifikacjeEurosport
14:00 Mistrzostwa Świata w Oslo - kwalifikacje kobietEurosport
15:00 Mistrzostwa Świata w Oslo - kobietyEurosport
Sobota, 26.02
14:00 Mistrzostwa Świata w Oslo - treningEurosport
14:45 Mistrzostwa Świata w OsloTVP 1
14:45 Mistrzostwa Świata w OsloTVP Sport
15:00 Mistrzostwa Świata w Oslo - mężczyźniEurosport
Niedziela, 27.02
14:45 Mistrzostwa Świata w OsloTVP Sport
14:45 Mistrzostwa Świata w OsloTVP 1
15:00 Mistrzostwa Świata w Oslo - mężczyźniEurosport
Środa, 02.03
17:00 Mistrzostwa Świata w Oslo - treningEurosport
17:30 Mistrzostwa Świata w Oslo - kwalifikacjeTVP Sport
17:50 Mistrzostwa Świata w Oslo - kwalifikacjeTVP 1
18:00 Mistrzostwa Świata w Oslo - kwalifikacjeEurosport
Czwartek, 03.03
16:30 Mistrzostwa Świata w Oslo - seria próbnaEurosport
16:30 Mistrzostwa Świata w OsloTVP Sport
16:45 Mistrzostwa Świata w OsloTVP 1
17:00 Mistrzostwa Świata w Oslo - mężczyźniEurosport
Sobota, 05.03
14:30 Mistrzostwa Świata w Oslo - seria próbnaEurosport
15:15 Mistrzostwa Świata w OsloTVP Sport
15:15 Mistrzostwa Świata w OsloTVP 1
15:30 Mistrzostwa Świata w Oslo - mężczyźniEurosport
Piątek, 11.03
17:00 Puchar Świata w Lahti - kwalifikacjeEurosport
17:50 Puchar Świata w Lahti - kwalifikacjeTVP Sport
Sobota, 12.03
15:50 Puchar Świata w LahtiTVP Sport
15:50 Puchar Świata w LahtiTVP 1
16:00 Puchar Świata w LahtiEurosport
Niedziela, 13.03
13:45 Puchar Świata w LahtiEurosport
13:50 Puchar Świata w LahtiTVP Sport
14:50 Puchar Świata w LahtiTVP 1
Czwartek, 17.03
13:00 Puchar Świata w Planicy - kwalifikacjeEurosport
Piątek, 18.03
15:05 Puchar Świata w PlanicyTVP 1
15:15 Puchar Świata w PlanicyEurosport
Sobota, 19.03
09:50 Puchar Świata w PlanicyTVP 1
10:00 Puchar Świata w PlanicyEurosport
Niedziela, 20.03
09:50 Puchar Świata w PlanicyTVP 1
10:00 Puchar Świata w PlanicyEurosport

zgłoś nadużycie
Autor zablokował możliwość komentowania tego wpisu