Żegnaj lato na rok, czyli festyn osiedlowy na osiedlu Książąt Pomorskich

  • 2010-09-25, Aktualizacja: 2010-09-25 18:33

Pod takim tytułem mieszkańcy osiedla, uczniowie Gimnazjum 12 i SP 35 spotkali się dziś na festynie osiedlowym żegnającym lato.

Atrakcje zapewniali uczniowie gimnazjum i sąsiadującej podstawówki tworząc blok muzyczno-koncertowy, oraz dając popisy taneczne i teatralne.

W ramach popisów tanecznych wystąpili m. in. członkowie formacji Shock Dance, którzy w parach, indywidualnie i grupowo pokazali kawałek dobrego tańca nowoczesnego. Większość widzów i tak oczekiwała na występ grupy, która zakwalifikowała się do półfinału programu Mam Talent w TVN.

Oczywiście doczekali się, w nieomal tym samym składzie, w tych samych strojach z "kierowniczką" na czele dziewczyny dały popis niesamowitej energii i kunsztu tanecznego.

Również z dużym zainteresowaniem spotkała się akcja teatralna "Sieć dobrych połączeń" w wykonaniu uczniów gimnazjum.

W trakcie festynu uczniowie zbierali fundusze na sztandar szkolny, który ma być wręczony wraz z nadaniem szkole imienia Stanisława Lema. W tym celu podarowane przez sponsorów słodkości i wędliny, oraz niecodzienne przedmioty od nauczycieli gimnazjum można było nabyć na stoiskach oraz wylicytować podczas ogłaszanej co jakiś czas licytacji.

W programie mogliśmy zobaczyć również pokaz karate, capoeira, oraz popisy szkolnego kabaretu.

Następna impreza dopiero za rok.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Video

Przeczytaj także

Najczęściej czytane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.