WOŚP 2014 w Szczecinie. Poznaliśmy program miejskiej imprezy

  • 2013-12-17, Aktualizacja: 2013-12-17 13:03
WOŚP 2014 w Szczecinie. Poznaliśmy program miejskiej imprezy

WOŚP 2014 w Szczecinie. Poznaliśmy program miejskiej imprezy (© Andrzej Szkocki)

XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie zorganizowany 12 stycznia 2014. Miejska impreza odbędzie się na pl. Orła Białego w Szczecinie.

Miejski finał WOŚP 2014 w Szczecinie rozpocznie się o godz. 14.00. i potrwa do 21.00.

W programie imprezy oczywiście koncerty, pookazy służb mundurowych, ratownictwa, mała gastronomia oraz zjawiskowego "Światełka do nieba" (pokaz laserowy).

- Do głównych atrakcji tegorocznego finału z pewnością należy Silent Disco - zapowiadają organizatorzy. - Na pl. Orła Białego  powstanie duży przeźroczysty namiot, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli spędzić czas przy różnorodnej muzyce.

Już po raz 6. W Szczecinie odbędzie się happening biegowy "Policz się z cukrzycą". Szczegóły dot. biegu oraz program imprezy dostępny jest na stronie internetowej organizatora www.saa.pl.

Przez cały dzień odbywać się będą licytacje, pokazy oraz koncerty.

Na specjalnie ustawionej scenie wystąpią m.in.  Spontaniczni, Big Fat Mama, Magic Loud, Michał Grobelny, Favela i Ukeje.

WOŚP 2014 w Szczecinie. Program:


godz. 14.00
rozpoczęcie imprezy

godz. 14.00 – 14.30
6. happening biegowy „Policz się z cukrzycą”

od godz. 14.00
Ekspozycje pojazdów służb mundurowych (12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana, Policja Miejska, Policja Wojewódzka, Straż Miejska, Straż Pożarna, Ochotnicza Straż  Pożarna, Wielonarodowy Korpus Północno-Wschodni)

Pokazy ratownictwa Ochotniczej Straży Pożarnej, namioty medyczne (badanie poziomu cukru, ciśnienia krwi, stoisko informacyjne PCK – informacje „Jak można zostać dawcą szpiku” , kampania społeczna „Krew darem życia” Ekspozycje Szkół Wyższych, warsztaty rzeźbienia w lodzie, ekspozycja sprzętów technologicznych związanych z ratownictwem i medycyną (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny), badania ciśnienia krwi, poziomu cukru, podstawowe badania i konsultacje medyczne (Pomorski Uniwersytet Medyczny)

Ekspozycja pojazdów Muzeum Techniki i Komunikacji oraz Klubu Motocyklowego
CRUISER

Program sceniczny odbędzie się w godz. 14.00 – 21.00

Na scenie wystąpią szczecińskie zespoły: Fairytale i Kropeczki (musical), Favela, Skay’a, Between, Spontaniczni, Big Fat Mama, Magic Loud, Michał Grobelny, Ukeje

W przerwach między koncertami na telebimie będą prezentowane filmy z zakresu bezpieczeństwa i ratownictwa, zrealizowane w ramach projektu „Bezpieczni Razem” realizowanego przez Miasto Szczecin oraz będą przeprowadzane licytacje fantów.

godz. 20.00
Światełko do nieba – pokaz laserowy/confetti

godz. 21.00
Zakończenie finału.

WOŚP w Szczecinie. Zobacz również:
Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

123 (gość)

janusz idz sie jebnij w leb .... ... a co twoj proboszcz plakal pokur.....u ze na tacy za malo?

Kakadu (gość)

@jokey ,A co to za opiniotwórcy. Chylińska i Wojewódzki ?:(, takie same kuromydła a może i głupsze.

jokey (gość)

grobelny?. To przereklamowane kuromydło bez wyrazu na głównej scenie szczecińskiego WOŚP? Rozumiem Ukeje, ale to sztuczne COŚ? Szkoda słów... Chylińska i Wojewódzki mieli co do niego 100% rację.

Pokaż wszystkie (10)

Przeczytaj także

Najczęściej czytane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.