Szczecin: Całodobowa poczta od dziś przy Dworcowej

  • 2009-07-01, Aktualizacja: 2009-07-01 13:07

Poczta przy pl. Grunwaldzkim przestaje być placówką całodobową. Już dzisiaj jej funkcję przejmie poczta znajdująca się przy ulicy Dworcowej.

Od dzisiaj na poczcie znajdującej się przy pl. Grunwaldzkim paczkę lub list polecony będzie można nadać od poniedziałku do piątku od godz. 7 do 21 oraz w soboty między godz. 9 a 15. Zmiana ta spowodowana jest skargami mieszańców bloku, w którym znajduje się placówka.

- Lokatorzy narzekali na hałas - mówi rzecznik prasowy Szczecińskiego Regionu Poczty Polskiej Eugenia Bragin. – Wysyłali do nas petycje i listy z prośbą o interwencję.

Urzędnicy postanowili przystać na prośby mieszkańców i przenieśli pocztę całodobową do urzędu przy ul. Dworcowej. Jak twierdzi Eugenia Bragin, na zmianie skorzystają nie tylko mieszkańcy bloku przy pl. Grunwaldzkim, ale także pracownicy i klienci.

- Pomieszczenia urzędu, w którym do tej pory działała poczta całodobowa, były małe i nie posiadały klimatyzacji – informuje rzecznik. – Nasze pomieszczenia przy ul. Dworcowej są zdecydowanie większe. Są miejsca siedzące dla oczekujących klientów, a przed budynkiem znajduje się więcej miejsc parkingowych.

Eugenia Bragin przypomina, że teraz w naszym mieście do godz. 21 działają jeszcze dwa urzędy pocztowe. Pierwszy, to wspomniany przy pl. Grunwaldzkim, drugi przy ul. Bogurodzicy.Przeczytaj na gs24.pl: Jakie będą losy Spójni Stargard w I lidze


Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zofia (gość)

poczta przy ulicy Dworcowej. O czym ludzie piszecie?! Albo nie jesteście ze Szczecina, albo piszecie żeby tylko pisać. Nie wspomnę o błędach stylistycznych. Polacy nie gęsi i swój język mają.Cóż z tego, skoro nie umieją posługiwać się nim. Jedynie bolus i Małgorzata napisali konkretnie.Daję panu list a nie dla pana.Gwieździstego?? Nie! Gwiaździstego! itp. itd A za słowo jakichś gratulacje!! Przepraszam, że nie ujmuję w cudzysłowie.

miły (gość)

poczta. jest ktoś

Łukasz Brodacki

godzina 24:00 (wymyślony dialog, oczywiście nie o szczecińskiej poczcie). - Dobry wieczór
- Zzz...
- Halo, można wysłać list??
- Zzz...
- Czy ktoś może mnie obsłużyć??
- O co panu chodzi?!
- Daję dla pana/pani list proszę wysłać.
- Będzie pan zadowolony, będzie pan zadowolony...
- Och, to dobrze, a kiedy dojdzie??
- A do kogo ten list??
- Do rodziny
- To rodzina pana poinformuje.
- Dziękuję

Pokaż wszystkie (8)

Przeczytaj także

Najczęściej czytane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.