Repertuar teatralny

 • 2007-01-04, Aktualizacja: 2007-01-04 00:00

Teatr Polski

 • 19.

  00 - Mayday 2 (Ray Cooney) - Duża Scena

  Bilety:
  - 28 zł (I m), 23 zł (II m)
  - ulgowe: 23 zł (I m), 18 zł (II m)

  "Myday 2" to dalsze perypetie taksówkarza bigamisty. Od wypadku, który omal nie doprowadził do końca szczęśliwego życia u boku dwóch żon, mija kilkanaście lat... Córka z jednego związku i syn z drugiego przez przypadek poznają się w internecie. Zawartą znajomość postanawiają kontynuować w "realu". I znów straszliwa tajemnica taksówkarza może ujrzeć światło dzienne.

  Spektakl nagrodzony Bursztynowym Pierścieniem 2006. (Źródło: www.teatrpolski.szczecin.pl)

Teatr Współczesny

 • 11.00 - Oskar i Pani Róża

  Bilety:
  - normalne: I miejsca 25 zł, II miejsca 20 zł
  - ulgowe: I miejsca 20 zł, II miejsca 15 zł

  Oskar i Pani Róża - Niewielka książeczka E.-E. Schmitta szybko stała się bestsellerem w całej Europie, uznano ją za wydarzenie na miarę "Małego Księcia" A. de Saint-Exupery'ego. Co jest w niej tak niezwykłego? Tworzą ja listy do Pana Boga, pisane przez dziesięcxioletniego chłopca, umierającego na białaczkę. Są one pięknym traktatem o wartości życia, o miłości i śmierci - i wbrew okolicznościom, w jakich powstają, nie jest to traktat przygnebiający. (Źródło: www.wspolczesny.szczecin.pl)

 • 19.00 - Bliżej - Malarnia

  Bilety:
  - normalne: 25 zł
  - ulgowe:20 zł
  - zbiorowe: 12 zł

  Bliżej - Kto jest bohaterem tej historii? Ja, ty, ona i on. Co nas łączy? Gramy w miłość. Kochamy na oślep. Uciekamy w zdradę i krótkotrwałe romanse. Eksperymentujemy, zadajemy ból, cierpimy. Szukamy prawdy, ale toniemy w pozorach. Odchodzimy i wracamy. Moralni i zarazem bezwstydni. Zagubieni. (Źródło: www.wspolczesny.szczecin.pl)

 • 19.00 - Podróże Guliwera - Spektakl przygotowany w ramach programu Planeta cz. 2.
  więcej

Teatr Krypta


 • 10.00, 14.00 - Rozmowy z diabłem - na podstawie tekstów Leszka Kołakowskiego

  Bilety w cenie 15 zł i 10 zł do nabycia w kasie Zamku.

  Rozmowy z diabłem - Oto staje przed nami człowiek w mnisiej sutannie. Mętny wzrok wbija w trzymaną w ręce butelczynę i zaczyna perorować: Najmilsi moi, o wielkiej rzeczy traktować dzisiaj będziemy - a może zresztą małej, najmniejszej na świecie, jeżeli Stwórca jest największy, to ten co mu się sprzeciwia, musi być najmniejszy(...) Gdzież to wszystko się mieści, te podstępy czarcie, te oszukaństwa i złości, gdzież ich szukać, jak im radę dawać, najmilsi, gdzie siedlisko szatańskie wykryć i w samym gnieździe wroga na zawsze ugodzić - oto właśnie, co przedmiot stanowi kazania dzisiejszego, oto o czym bracia moi i siostry mówić wam będę...

  Tak zaczyna się kazanie, którym mówca chce zrewidiować nasze myślenie i dobru i złu, grzechu i zbawieniu, boskości i diabelstwie. (Źródło: www.zamek.szczecin.pl/krypta)

Więcej na temat: teatr sztuka kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Video

Przeczytaj także

Najczęściej czytane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.