Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013. Uczniowie walczyli z czasem [odpowiedzi]

  • 2013-01-10, Aktualizacja: 2013-01-10 12:12
Próbny egzamin szóstklasisty 2013. Sprawdź odpowiedzi na mmszczecin.pl

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013. Sprawdź odpowiedzi! (© archiwum)

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013. Sprawdź odpowiedzi!

Jak powiedzieli nam uczniowie Szkoły Podstawowej w Mścicach test przygotowany przez Operon nie należał do trudnych. Przewodnim jego tematem był czas.

Zarówno w zadaniach z matematyki, jak i z części humanistycznej zegar i odmierzanie czasu się pojawiało. Nic więc dziwnego, że w pytaniach otwartych uczniowie również pisali o czasie. - Trzeba było przeczytać tekst o czasie i odpowiedzieć na związane z tym pytania. Był też wiersz Wandy Chotmoskiej "Rozmowa z zegarem" i kolejne pytania do niego. - powiedział nam jeden z uczniów.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013 OPERON >>> odpowiedzi znajdziesz tutaj- W jednym z zadań z języka polskiego trzeba było napisać ogłoszenie. Moje ogłoszenie dotyczyło zegarka, który zgubiłem. Napisałem kiedy i gdzie mogłem go zgubić i jak wyglądał. Kolejne opisowe zadanie dotyczyło napisania opowiadania, które miało zakończyć się zdaniem "To był udany dzień". Opisałem więc wyjazd do lasu z rodzicami - dodał uczeń.

Także nauczyciele z Mścic mówili, że test nie był trudny. Jak mówili, ewentualne trudności mogło sprawić zadanie matematyczne z obliczaniem pola parkingu.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY >>> tak był w latach poprzednichKomentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Video

Przeczytaj także

Najczęściej czytane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.