Pierwszy Market E.leclerc W Szczecinie Z Poślizgiem. Kiedy Otwarcie?

  • 2014-02-23, Aktualizacja: 2014-02-23 18:31
Pierwszy market E.Leclerc w Szczecinie z poślizgiem. Kiedy otwarcie?

Pierwszy market E.Leclerc w Szczecinie z poślizgiem. Kiedy otwarcie? (© Archiwum)

To na razie tajemnica. Market miał zostać otwarty, ale jeszcze trwa budowa. Inwestor nie zdradza, kiedy otworzy market E.Leclerc przy ulicy Rostockiej w Szczecinie

Do końca listopada ubiegłego roku miał być oddany do użytku market należący do sieci E. Leclerc Polska przy ulicy Rostockiej w Szczecinie. Tymczasem trwa budowa, a inwestor nasbrał wody w usta. Nie chce podać powodów opóźnienia. Nie ujawnia też kiedy, kiedy zakończy się budowa.

- Na tym etapie inwestycji nie możemy podać informacji - wyjaśnia Anna Broniszewska, asystentka działu inwestycji E. Leclerc Polska Pergranso Sp. z o.o.

A jeszcze kilka miesięcy temu przedstawicielka była bardziej rozmowna. Obiekt handlowy ma powstać na placu, gdzie istniało targowisko, przy ulicy Rostockiej. Prace rozpoczęły się wiosną 2013 roku.

- Przewidziana wielkość obiektu to 5 tysięcy metrów kwadratowych, przy czym powierzchnia sprzedaży Leclerc to 2 tysiące metrów - wyjaśniała nam Anna Broniszewska. - Oprócz sklepu E. Leclerc jest również przewidziany pasaż z butikami.

Z uwagi na skąpe informacje inwestora postanowiliśmy dowiedzieć się w magistracie, co wiadomo o inwestycji.

- Teren przy ul. Rostockiej 15 został przekazany w wieczyste użytkowanie firmie Pergranso Sp. z o.o. z Warszawy.

- Zgodnie z zapisami w umowie firma jest zobowiązana wybudować obiekt w stanie surowym zamkniętym do 7 lipca 2014 roku - mówi Łukasz Kolasa z Urzędu Miasta Szczecin. - W przeciwnym wypadku będzie musiała zapłacić karę. Z naszych informacji wynika, że budowa jest w toku.

Sklepy E. Leclerc to hiper i supermarkety z tradycją, które po raz pierwszy otwarto we Francji. Stopniowo znalazły się także w innych krajach Europy, np. we Włoszech, w Hiszpanii, w Portugalii, a w 1995 roku także w Polsce. W asortymencie znajdą się m.in. produkty spożywcze, sprzęt AGD, odzież, kosmetyki i artykuły chemiczne. (jasz)

Czytaj również: Pierwszy E.Leclerc w Szczecine. Na Warszewie
Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

sąsiad (gość)

wiem. drugiego kwietnia wielkie otwarcie;)

Maciej (gość)

urbanity. Pewnie jeszcze nie ostateczny termin skoro nie podają wprost terminu, ale raczej przesuniecie nie będzie zbyt duże- za duża inwestycja. Co do wielkości to jedno, drugie, że mają fajny asortyment który ciężko dostać gdziekolwiek indziej

ja (gość)

na urbanity pl. piszą że otwarcie w marcu, w sumie to dobrze że będzie jakiś większy sklep na Warszewie
http://www.urbanity.pl/zachodniopomorskie/szczecin/eleclerc,b8588

Pokaż wszystkie (13)

Przeczytaj także

Najczęściej czytane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.