*
Dodane 2014-03-16 09.44 , komentarzy 10

Poszukiwania kajakarza na jeziorze Dąbie w Szczecinie zakończone [wideo]

Strażacy i ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wznowili o godz. 10.30 poszukiwania mężczyzny, który w sobotę wypadł z kajaka na Jeziorze Dąbie.

Poszukiwania kajakarza na jeziorze Dąbie w Szczecinie zostaną wznowione [wideo]

Poszukiwania kajakarza na jeziorze Dąbie...

Autor: Sebastian Wołosz

Aktualizacja, godz. 16.46

O godz. 16.20 poszukiwania zostały zakończone. Ratownicy nie odnaleźli ciała.
Dwóch mężczyzn wypłynęło na kajakach na wodę, gdzie kajaki się przewróciły. Jeden z mężczyzn zaczął holować drugiego do brzegu, ale około 200-300 m od brzegu kajaki ponownie się przewróciły.

Jeden z mężczyzn dopłynął samodzielnie do brzegu, gdzie powiadomił o wydarzeniu służby, natomiast drugi zszedł pod wodę. Nie wiadomo czy sam wyszedł w innym miejscu.

Wczoraj o godz. 16 ze względu na silny wiatr i bezpieczeństwo ratowników poszukiwania zostały przerwane. Dzisiaj będą kontynuowane.

Zobacz również: Pogoda w Szczecinie. Słabszy wiatr, za to więcej deszczu [wideo]


Więcej o sobotniej wichurze w Szczecinie:

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Komentarze

Mad Gość
~Mad
jesli by to ode mnie zależalo to bym zabronił w ogóle poszukiwań, 2014-03-16 11.22

przecież wiadomo jaka była pogoda, sami na własną odpowiedzialność wypłyneli, a tego co ocalał obciązyc wszystkimi kosztami akcji i ogłosic publicznie ile to kosztuje , wtedy jeden debil z drugim 3 razy by sie zastanowili czy urządzać sobie zabawy i przyjemność.

att att
do Mad 2014-03-16 12.54

Na razie ogłosiłeś publicznie, że jesteś idiotą. Wyjaśniłbym Ci detalicznie, jak bardzo idiotyczna jest Twoja opinia, ale skoro się rzekło, że jesteś niepełnosprawny umysłowo (co samo z siebie nie jest wadą) to szkoda klawiatury, bo i tak nie zrozumiesz.

Adam Gość
~Adam
Do Att 2014-03-16 18.33

Wydaje się, że i Ty nie grzeszysz rozumem, wypowiadając tak radykalne sądy. Mad ma trochę racji - trzebva jednak szukać zaginionego, ale wypływanie w taką sztormową aurę to czyste szaleństwo... To nie ja, to wypowiedź szefa ratowników WOPR. Skoro wiec nie ma jeden z drugim pojęcia co to znaczy dziesiatka w skali Bouforta, to może Mad ma rację, że nalezy takich szaleńców obciążać kosztami akcji?...

Minek Gość
~Minek
Do Mad 2014-03-16 18.57

BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!

hiszpan Gość
~hiszpan
Debileeeeeeee...... 2014-03-16 19.04

...nawet niepełnosprawny umysłowo potrafi zrozumieć jak zapowiadają sztormową pogodę żeby nie wypływać a tu dwóch kretynów,debili,idiotów sobie na jeziorko kajaczkami wypływa.Za głupotę trzeba płacić.Obciążyć,nich bulą za poszukiwania.Może att nam wyjaśni detalicznie o co chodzi?

krzysiek z cywilizacji Gość
~krzysiek z cywilizacji
ciekawe czy sprawdzili w sieciach rybackich 2014-03-16 19.13

tyle ich tam stoi ze dam sobie uciac paznokiec ze znajda topielca w jednej

Mirek Gość
~Mirek
Do Att 2014-03-16 20.37

Mat i hiszpan to po prostu debile i z takimi nie ma sensu polemizować, święte krowy się znalazły co w życiu żadnego błędu nie popełnili.

att att
2 widzimiesie 2014-03-16 21.28

Dlatego nie polemizuję. Idiotów nazywam idiotami. I na tym kończę.
Taki ~hiszpan - może jeszcze jest dla niego nadzieja, bo zadaje pytania. To odpowiadam - kogo chcecie "obciążać"? Zmarłego? A może jego rodzinę? Do ilu pokoleń? A może tego co przeżył? Ale jego za co? A może wszystkich kajakarzy, żeglarzy, wodniaków, pływaków, co żyją. To tak jakbym ja przejechał na czerwonym na niebuszewie, a policja by się zgłosiła do takiego ~hiszpana i innego ~mada, bo też jeżdżą samochodami i wp....ła im po 500zł i 6pt.

A co do mądrości o pogodzie - po pierwsze - skąd tacy kolesie wiedzą, kiedy kajakarze wypłynęli? Może tydzień temu? Po drugie - skąd pewność, że to pogoda była bezpośrednią przyczyną? Akurat z tych okolic pochodzi Starszy Pan, co niedawno ocean kajaczkiem przewiosłował.

Prokuratura, policja, ratownicy... nikt nie zna okoliczności wypadku, ale jeden popapraniec z drugim już wiedzą. W TV mówili - będzie wiać. No to obciążyć... kogoś. Byleby tylko napisać na forum, że ja wiem, że jestem mądry i piję tanie piwo z puszki w domu...

Natura każdemu dała szansę, by milczeć i nie ujawniać pustki we łbie. Niestety, powszechny dostęp do internetu złamał to prawo.

łotco Gość
~łotco
człowiek w kajaku to "odważny inaczej"... 2014-03-17 08.13

...w taką pogode się wybrać na kajak, to szczerze powiem trzeba być chyba albo samobójcą, albo pozbawiony logicznego myslenia. Generalnie współczuje mu, ale też na głupote widac niema lekarstwa !

maria Gość
~maria
DO WSZYSTKICH WYPOWIEDZI 2014-03-18 23.38

Przeczytajcie uważnie wypowiedz 2 widzimiesie i zastanówcie się choć chwilę czy rzeczywiście , nie lepiej będzie jak dokończycie swoje piwko w domu , w ciszy i spokoju , niż głupoty pisać ? . cyt.Natura każdemu dała szansę, by milczeć i nie ujawniać pustki we łbie .
Malutkie POLACZKI

Dodaj swój komentarz: