*
Dodane 2014-02-18 18.51 , komentarzy 13

Jula w Szczecinie. Wiemy, kiedy będzie otwarcie

Jula w Marcredo Center Szczecin ma 3 tys. m2 powierzchni. W sklepie zatrudnionych będzie 25 osób.

Jula w Szczecinie. Wiemy, kiedy będzie otwarcie

Jula w Szczecinie. Wiemy, kiedy będzie o...

Autor: Mat. inwestora

>>> Zobacz również: Otwarcie Juli na prawobrzeżu. Już dziś przez sklep przewinęły się tłumy [wideo]


Jula to szwedzka sieć multimarketów. We wtorek, 11 marca w marcredo Center Szczecin otworzy swój 11 sklep w Polsce.

- W Szczecinie zaczyna się nowy rozdział naszej historii – druga dziesiątka sklepów ma swój początek w stolicy zachodniego wybrzeża – zapowiada Daniel Adamiuk, Country Manager Jula.

W dniu otwarcia Jula przygotowała dla szczecinian specjalne atrakcje. Dla pierwszych 100 osób we wtorek i środę czekają zestawy upominków. Dla pozostałych przygotowano specjalne oferty i niespodzianki cenowe oraz poczęstunek – przekąski, napoje oraz tradycyjny szwedzki tort kanapkowy „smorgostorta”  oraz muzyka na żywo.

Szczecin
marcredo Center Szczecin

ul. Andrzeja Struga 31A
70-784 Szczecin

Zobacz również:




X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Yta Yta
może 2014-02-18 19.05

bliżej coś ..dokładnie gdzie bo mi podana lokalizacja nic nie mówi:((

404 error 404 error
News dnia w liczbach 2014-02-18 19.31

(...) ma 3 tys. m2 powierzchni. W sklepie zatrudnionych będzie 25 osób.
Czyli Dyrektor, jego zastępcy i kierownicy działów i ich zastępcy?

Jurek Jerzy Dudek Gość
~Jurek Jerzy Dudek
Yta chłopie daj se siana! Ogarnij temat. 2014-02-18 20.05

Masz internet to se sprawdź. Nie zawracaj tu głowy redaktorom.

Ada Gość
~Ada
życie 2014-02-18 20.17

Otworzą to otworzą po co drążyć temat

Babunia Gość
~Babunia
szał, 2014-02-18 20.34

normalnie szał!

beka Gość
~beka
a gdzie to ma być?!!!! 2014-02-19 10.44

pytam się gdzie?

Stachu Wichura Gość
~Stachu Wichura
HOHO 2014-02-19 14.46

HURA! Super już sie nie mogę doczekać!! Podobno fantastyczna promocja papieru toaletowego ma być w dniu otwarcia!

Markez Gość
~Markez
Nie ma to jak darmocha... 2014-02-24 02.12

No i juz od wczesnych godzin porannych beda sie ustawialy tlumy szczecinskich (czyt.polskich) pajacow zadnych otrzymania czegos za darmoche. Niewazne, ze po paru dniach ow (watpliwej jakosci )prezent pojdzie w kompletne zapomnienie, ale najwazniejsze, ze za darmo. Otworza drzwi, a tlum ruszy. Ani Mru Mru nie wymyslili tego sami, tylko wzieli z zycia. Poza tym poczestunek...To jest to! Bedzie zarcie za frajer! Podobna sytuacja jak w serialu "Ranczo", kiedy wpuscili zbuntowany tlum do srodka nowo otwartego lokalu. Najwiekszy ubaw maja pozniej wlasciciele i redaktorzy lokalnych mediow. Troche smiechu, a tak naprawde patrzenie na to wszystko z politowaniem. No to spac pajace, zebyscie mieli sily na Julo-olimpiade.

mcozio Gość
~mcozio
adres Struga 31a, 707-784 Szczecin 2014-02-25 08.15

Struga 31a, 707-784 Szczecin

Kolekcjoner dlugopisow Gość
~Kolekcjoner dlugopisow
Prezenty! Pyszna zabawa! 2014-02-26 04.13

A dlugopisy beda? Bo jak nie, to nie ide:(

Stefan z warzywniaka Gość
~Stefan z warzywniaka
Otwarcie 2014-03-10 19.32

A konkretnie co będzie za darmochę , bo nie wiem czy mi się opyla iśc ?
Nie mówię o żarciu i piciu , bo to zawsze biorę ze soba z racji tego że się góbię w tych marketach i nigdy nie wiem kiedy wyjdę .... :/

Roman Gość
~Roman
Uszkodzono mi samochód. 2014-04-10 12.30

Witam , przy sklepie Jula ul Struga , uszkodzono mi samochód gdy byłem w sklepie a sprawca uciekł ! Gdy wróciłem zastałem uszkodzony samochód .Stało się to 30.03.14 koło godz.12 . Byli świadkowie którzy widzieli srebrnego mercedesa kombiaka , kierowca miał długie włosy - miał kitkę . Jeżeli ktoś coś widział to proszę o jakąś informację . Dziękuję bardzo .

Roman Gość
~Roman
Uszkodzono mi samochód a Jula umywa ręce !! 2014-04-11 11.05

30.03.14 poszedłem do sklepu Jula obejrzeć sklep , wychodząc ze sklepu zastałem uszkodzony samochód . Poszedłem do ochrony Juli a oni mi powiedzieli że oni kamer nie mają no i co z tą sprawą dalej ? Ochroniarz i kierownik nie potrafił mi odpowiedzieć !!! Z tyłu za centrum okazało się że jest ochrona i ma jedną kamerę na parkingu no ale powiedzieli mi że im system padł i nie odtworzą nagrania a jeżeli dałoby się odtworzyć to nie dla osoby prywatnej tylko dla policji . Policja przyjechała ale że system padł to nie odczytali nagrań , sprawa trwa prawie 2 tyg a sprawcy nadal nie ma . Bałagan tam panuje , do dnia dzisiejszego nadal nie odtworzono nagrań , mój samochód jest uszkodzony a sprawca uciekł ! Paranoja po prostu ! Co się dzieje? , taki sklep a kamer nie ma na parkingu . Sklep nie podejmuje się odszkodowania ponieważ oni nie mają takiego obowiązku - paranoja! Mówią że do nich należy tylko sklep nie parking ! Widać jak dbają o swoich potencjalnych klientów! Klient jest dla nich śmieciem któremu w razie wypadku nie pomogą !