*
Dodane 2014-02-02 11.26 , komentarzy 2

MM Trendy: Prawie 100 osób na castingu w Galaxy [wideo]

W sobotę w CHR Galaxy odbył się casting dla modeli i modelek. Zwycięzców zobaczymy w najnowszym wydaniu Inspiracji, magazynu modowego wydawanego przez Galerię.


MM Trendy: Prawie 100 osób na castingu w Galaxy [wideo]

MM Trendy: Prawie 100 osób na castingu w...

Autor: Andrzej Szkocki

Wystarczyło mieć ukończone 25 lat i błysk w oku. Takie były wymagania organizatorów castingu na modeli i modelki do najnowszego wydania Inspiracji, czyli magazynu modowego CHR Galaxy. Na sobotni casting, który odbył się w Galaxy przyszło blisko 100 osób.

Zwycięzców wybierało jury w składzie: Jarosław Jaz (redaktor naczelny MM Trendy), Katarzyna Hubińska (projektantka mody), Krzysztof Lubka (choreograf), Maja Holcman (stylistka) i Adam Fedorowicz (fotograf).

- Przychodzą ludzie w całej rozpiętości wiekowej, która jest dozwolona. - mówi Jarosław Jaz, redaktor naczelny bezpłatnego miesięcznika lifestylowego  MM Trendy. - Więcej starszych jest panów. Chyba mniej boją się tego upływu czasu.

Osoby wyłonione z castingu, dwie kobiety i dwóch mężczyzn, wezmą udział w sesji zdjęciowej do magazynu modowego Inspiracje wydawanego przez CHR Galaxy w nakładzie 40 tys. egzemplarzy.

Dodatkowe głosowanie odbędzie się też na fanpage Galaxy na Facebooku. Para wybrana przez internautów zapozuje w Inspiracjach w jednej stylizacji i otrzyma vouchery na 3 miesiące nauki języka angielskiego w szkole Speak Up.


Zobacz, gdzie znajdziesz nasz bezpłatny magazyn »


Czytaj również on-line:
MM Trendy. Szczecin | Styl | Moda | Kultura. Serwis »


X

Miejsce
w rankingu
Paulina Targaszewska

Dziennikarz w MM Moje Miasto Szczecin, e-mail: paulina.targaszewska@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Tundra Tundra
Hmmm 2014-02-02 17.02

Żałuję, że nie przyszłam dla samego Pana fotografa :)

Trendy Gość
~Trendy
A co z tego jest? 2014-02-02 19.37

Chociaż jakaś kasa, czy za frajer mają modeli za których by normalnie zapłacili? ;)

Dodaj swój komentarz: