*
Dodane 2013-12-30 16.06 , komentarzy 4

Nowe, czwarte lodowisko w Szczecinie [wideo]

Powstaje czwarte lodowisko w Szczecinie. Będzie znajdowało się przy Nowym Turzynie. Znamy już ceny zimowej frajdy.

Nowe, czwarte lodowisko w Szczecinie [wideo]

Nowe, czwarte lodowisko w Szczecinie [wi...

Autor: Sebastian Wołosz

Miłośnicy jazdy na łyżwach, nie będą musieli już jeździć na drugi koniec miasta, by móc skorzystać z lodowiska. Po Nowym Roku zostanie otwarte lodowisko w centrum miasta.

Poślizgać będzie się można na nowym lodowisku przy al. Bohaterów Warszawy. Galeria Handlowa Nowy Turzyn udostępniła dla łyżwiarzy część swojego parkingu.

- W tej części miasta nie ma lodowiska, z którego mieszkańcy mogliby korzystać, dlatego z właścicielem Gubałówki postanowiliśmy otworzyć taki obiekt na naszym terenie - mówi Zbigniew Burtny z Nowego Turzynu.

Lodowisko będzie miało wymiary 30 na na 20 metrów. Już nawieziono kilkanaście wywrotek piasku, na którym zamontowano system chłodzący.

Otwarcie lodowiska planowane jest na 4 lub 5 stycznia. Będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 14-22, a w weekendy od godz. 9 do godz. 22.

Godzina rozrywki na ślizgawce będzie kosztowała 12 zł, a wypożyczenie łyżew 8 zł.
Niewykluczone, że z lodowiska będą mogły korzystać grupy zorganizowane, czy wycieczki szkolne.

- Wszystko zależy od tego, jakie będzie zainteresowanie obiektem i jak się zarząd w tej kwestii porozumie - dodaje Burtny.

Celina Wojda

Lodowiska w Szczecinie. Zobacz również:
X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Komentarze

liść_z_drzewa liść_z_drzewa
... 2013-12-30 16.18

Czy ceny nie są nieco za wysokie za tak małe lodowisko i do tego pozbawione zadaszenia? Supermarket obok będzie miał dzięki temu więcej klientów, więc z cen raczej można było zjechać. Z darmowych atrakcji to linia kolejowa tuż obok.

K.M. Gość
~K.M.
Jak mądrzy ludzie pozbawiają klientów nowego Centrum Handlowego Turzyn. 2013-12-30 17.49

Ktoś, bardzo mądrze wydał zgodę na budowę lodowiska na parkingu przed Galerią Turzyn. Ile trzeba mieć zdrowego rozsądku, żeby zabrać przed świętami jedną trzecią i tak szczupłego parkingu. Jakim trzeba się okazać ignorantem aby zrobić ludiom handlującym w Galerii taką przysługę. To jest ewidentne działanie na ich niekorzyść. A miało być lepiej, bo święta. Ci co przyjechali i nie mieli gdzie zaparkować też suchej nitki nie zostawili na owym decydencie, Ci co przeklinali na parkingu z powodu braku miejsca i manewru długo tu nie wrócą. Handlowcom mądrzy decydenci czynsz każą zapłacić jak by nic się nie stało. Taka mądra jest polityka włodarzy Galerii Turzyn - BRAWO PANOWIE JESTEŚCIE wielcy.

obywatel Gość
~obywatel
@K.M. 2013-12-30 19.14

A ja się cieszę bo na lodowisko z pewnością się wybiorę. Skoro do wyboru jest tor kolarski (raz byłem, nie polecam, lód nierówny, powykruszany), gubałówka na jednym końcu świata i prawobrzeże na drugim. Paringów wokół mnóstwo, chociażby stary turzyn, ale nie, bo hrabiostwo będzie musiało przejsć 200 metrów z auta na zakupy.

Teed Gość
~Teed
Widzisz a nie grzmisz. 2013-12-31 13.08

Ja nie wierzę w co czytam, znowu coś tym ludziom nie pasuje, niech zgadnę.
@KM pewnie jest jednym z właścicieli stoiska na turzynie które i tak ledwo przędzie bo ma tak kiepskie towary w wysokich cenach że nikt ich niechce nabyć, zgadza się ?
Liść z drzewa, może idź do pracy to cię stać będzie zapłacić 12 zł za godzinę jazdy którą i tak pewnie po 30 minutach skończysz, jesteś absurdalny człowieku z tym co powiedziałeś. Normalnie aż się żyć nie chce przez takich ludzi w tym mieście powinni zebrać takich z polski i wysłaqć do afryki.

Dodaj swój komentarz: