*
Dodane 2013-12-03 16.00 , komentarzy 10

Otwarcie nowego Media Markt przy ul. Struga już w czwartek [wideo, zdjęcia]

W czwartek 5 grudnia na ul. Struga zostanie otwarty drugi Media Markt w Szczecinie.



Autor: Andrzej Szkocki

W czwartek, 5 grudnia, Szczecin wzbogaci się o kolejny nowoczesny market z elektroniką użytkową sieci Media Markt, zlokalizowany w CH Marcredo Center Szczecin.

Sklep zostanie otwrty w czwartek, o godz. 8 rano. Na klientów czekać będzie kilkadziesiąt tysięcy produktów z branży elektroniki użytkowej - zarówno nowości techniczne i popularne markowe urządzenia, jak również ekskluzywny sprzęt dla wymagających w najlepszych cenach rynkowych.

Na powierzchni całkowitej ponad 2000 m kw. klienci znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód w sprzęt elektryczny i elektroniczny: sprzęt multimedialny, teleinformatyczny, fotograficzny, telewizory, urządzenia audio-wideo, biurowe, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

Market zaoferuje również coraz bardziej popularne i cenione przez konsumentów produkty marek własnych:, ISY, ok., KOENIC i PEAQ.

- O obsługę klientów zadba 35 profesjonalnie przeszkolonych pracowników, którzy objaśnią prezentowane urządzenia i najnowsze rozwiązania technologiczne oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących - mówi Paweł Buluk, dyrektor marketu. - W celu sfinansowania zakupu łatwo będzie również zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności.

Szeroki zakres usług oferowanych w sklepie obejmuje m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów oraz sprawną obsługę serwisową. W Strefie Usług klient otrzyma fachową poradę przy zakupię dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej.
W markecie będzie można również odebrać sprzęt zamówiony w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl.

Media Markt W CH Marcredo Center Szczecin w liczbach:

powierzchnia całkowita sklepu: ponad 2000 m
Liczba zatrudnionych: 35 osób
Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota: 9.00-21.00, niedziela: 10.00-20.00.

Zobacz też:

Centrum handlowe Marcredo Center Szczecin: Rusza budowa [wizualizacje]



X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

house Gość
~house
tia... 2013-12-03 18.24

tego nam było trzeba...

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-12-03 18.29

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq

wojciechj wojciechj
a gdzie 2013-12-03 19.36

promocje na otwarcie?
towar za pół ceny i gratisy???

AAA Gość
~AAA
lalal 2013-12-03 21.22

pojde kupie call of duty ghost :D

Rising Gość
~Rising
Korekta 2013-12-03 22.18

Czy ktoś sprawdza tekst prze publikacją? "Otwacie" w tytule ? "Sklep zostanie otwrty" ?

Ehh...

Seba Gość
~Seba
OFIARODAWCA 2013-12-03 22.24

KRZYSTEK na twoje konto szczecinianie na święta dostaną zakupy GRATIS postaw się nie bądż żyła bądz ŻYCZLIWY gajewski,krawiec i inni kolesie ci wybaczą.Ale bądż gość a nie sknera.

toniestetyja Gość
~toniestetyja
... 2013-12-03 22.26

Te ich marki własne mają zachęcać wysokimi cyferkami w parametrach gdy tym czasem oszczędzają na rzeczach na które mniej zwracamy uwagę. Na przykład telewizory o dużej przekątnej, ale niskiej rozdzielczości, która komuś mniej doświadczonemu i tak może zdawać się na pierwszy rzut oka wysoka. Albo niższe odświeżanie którego w sklepie nie doświadczymy bo dobrze dobierają co telewizor na sklepowej półce ma pokazywać.

Mariusz Gość
~Mariusz
Konkurs 2013-12-04 23.30

Z okazji otwarcia nowego MediaMarkt mamy zaszczyt Wam przedstawić darmowy konkurs: http://konkurs-internetowy.esite.pl w którym to możemy wygrać słuchawki wartości 799zł :)

miki Gość
~miki
Lipa nie promocja 2013-12-05 08.58

Jak zwykle w promocji sprzet ktory nie poszedl na innych sklepach:) Co to za promocja zeby pchnac sprzet stary i na dodatek 100Hz?? Lepiej dolozyc kasiorki i kupic dobry sprzet ,a nie taki co dwa lata odlezal w magazynie. Pamietajcie ze w promocji nigdy nie ma towaru dobrej jakosci!!! Czesto sprzet jest naprawiany na zachodzie i legalizowany i sprzedawany w Polsce w PROMOCJI:) Myslicie ze ktos wam cos da za darmo??? Obudzcie sie.

Roman Gość
~Roman
Uszkodzono mi samochód. 2014-04-10 12.33

Witam , przy sklepie Jula ul Struga , uszkodzono mi samochód gdy byłem w sklepie a sprawca uciekł ! Gdy wróciłem zastałem uszkodzony samochód .Stało się to 30.03.14 koło godz.12 . Byli świadkowie którzy widzieli srebrnego mercedesa kombiaka kierowca miał długie włosy - miał kitkę . Jeżeli ktoś coś widział to proszę o jakąś informację . Dziękuję bardzo .