*
Dodane 2013-05-28 12.03 , komentarzy 25

Szczecin: Marcredo Center - nowe (kolejne) centrum handlowe na Prawobrzeżu

Marcredo Center to kolejne centrum handlowe, które powstanie na prawobrzeżu Szczecina. Znajdą się w nim m.in. sportowy sklep Decathlon i sklep Jula dla majsterkowiczów.

Nowe centrum handlowe w Szczecinie - Marcredo Center

Nowe centrum handlowe w Szczecinie - Mar...

Autor: Wizualizacja: elbfonds Development

W rejonie ul. Struga elbfonds Development wybuduje kolejną na prawobrzeżu galerię handlową.

- Otwarcie marcredo Center zaplanowane jest na grudzień 2013 - informuje Elżbieta Krawczyk, szefowa działu marketingu i PR w spółce elbfonds Development. - Przetarg na generalnego wykonawcę właśnie trwa.

Nasza rozmówczyni dodaje, że budowa powinna ruszyć jeszcze w czerwcu br.

- Mamy podpisane umowy najmu z firmami Decathlon i Jula - dodaje Elżbieta Krawczyk. - Kolejne umowy najmu znajdują się w dużej mierze w końcowej fazie negocjacji. Nazwy jednej z sieci handlowych nie możemy jednak podać ze względu na klauzulę poufności.

To będzie drugi sklep marki Decathlon w Szczecinie i województwie.
Marcredo Center Szczecin będzie retail parkiem (galerią handlową) o powierzchni najmu około 10,2 tys. m kw.

Przedstawicielka dewelopera zapewnia, że w Marcredo znajdą się także inne sklepy wielkopowierzchniowe znanych polskich i zagranicznych marek z asortymentem uzupełniającym w stosunku do okolicznych centrów handlowych.
Dla klientów dostępne będzie co najmniej 400 miejsc parkingowych.

Jula Postorder AB

Jest rodzinną szwedzką firmą z siedzibą w miejscowości Skara. Zatrudnia około 2000 pracowników. Firma powstała w 1979 roku i w ciągu ostatnich pięciu lat odniosła sukces nie tylko rozwojowy, ale również finansowy.

Jula sprzedaje swoje produkty majsterkowiczom oraz miłośnikom DIY (Do It Yourself).

Asortyment Juli to: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, akcesoria motoryzacyjne oraz AGD i RTV.

Decathlon

Jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie produkcji i dystrybucji artykułów sportowych. Sieć posiada ponad 600 sklepów w 17 krajach, zatrudnia 41 tysięcy pracowników i ma w swojej ofercie 10 tysięcy modeli produktów.

Obecnie Decathlon Polska posiada dwadzieścia pięć sklepów. Najważniejsze marki sprzedawane w sklepie to: Quechua (turystyka górska), Wed’ze (narciarstwo i snowboard), Tribord (sporty wodne), Domyos (fitness), Kalenji (bieganie), B'Twin (rowery), Kipsta (gry zespołowe).

Piotr Jasina



X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

lipa Gość
~lipa
=== 2013-05-28 12.41

Tyle tych bu... kto będzie kupował już coraz mniej ludzi tam chodzi .Chyba że po piwo ......

BVW Gość
~BVW
Super 2013-05-28 12.43

ale piękne centrum - a będzie w nim kebab ? bo ja lubię ke baby

Barbara Gość
~Barbara
Ikea 2013-05-28 12.43

Myślę, ze jestem wyrazicielką wielu bardzo osób i byłabym usatysfacjonowana, aby wreszcie w Szczecinie powstał sklep IKEA. z tego co wiem wiele ludzi urządza mieszkania właśnie w stylu IKEA i muszą jeżdzić do sklepów w Poznaniu, lub do Berlina

dmaria Gość
~dmaria
Ikea 2 2013-05-28 12.49

No właśnie... Kiedy powstanie sklep IKEA? Ileż można czekać... ? Przecież zdecydowanie więcej by było chętnych na ten sklep niż na kolejne drogie centrum handlowe...

Bob budowniczy Gość
~Bob budowniczy
sklep 2013-05-28 12.58

domagam się loda z Ikeji

czytelniczka Gość
~czytelniczka
Ikea 3 2013-05-28 13.01

też czekam na to by wkońcu ikea pojawiła się w Szczecinie

numismus1@wp.pl Gość
~numismus1@wp.pl
Dąbie... 2013-05-28 13.31

Dąbie ma taki piękny duży teren u zbiegu Lubczyńskiej i Goleniowskiej to tam nic nie postawią, tylko ciągle Słoneczne, Słoneczne i jeszcze raz Słoneczne. Postawcie wreszcie coś na Dąbiu, bo tam też się przyda jakieś centrum handlowe, choćby z kinem. Kurczę. Mieszkańcy dalszego Dąbia (od Rumuńskiej w stronę Załomia) i Załom muszą mieć tak daleko, żeby robić zakupy?! Już wystarczy tych Centrów Handlowych na Słonku.

Zła Gość
~Zła
ikea 2013-05-28 13.51

szczerze mówiąc to śmiać mi się chce.........przez te wasze centra handlowe miasto upada..... ludzie zamiast spacerwoać po mieście w weekendy walą do kaskady lub innych centrów.... masakra a po co znowu Decathlon ????????? jest juz 1 i chyba wystarczy. Dajcie nam czegoś innego np. Ikea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak dla mnie lipa totalna z tym centrum na słonecznym. Tak samo jak ten poprzedni miały być znizki jakoś ich nie widać zresztą szkoda gadać

;-/ Gość
~;-/
Nie samymi zakupami człowiek żyje. 2013-05-28 13.58

W Szczecinie budują tylko hiperszmateksy i hiperbiurkowce, a może by tak więcej mieszkań komunalnych.

Ciekawe ile jeszcze wybudują hiper super ekstra galerii handlowych w okolicy ul. Wiosennej, aby była w końcu wyremontowana.

lukas Gość
~lukas
co wy w ta IKEE tak zapatrzeni 2013-05-28 14.45

przeciez to taniocha, najtansze materialy i drewno, ktore sie rozpada. z takich odpadow robia plyty pilsniowe. ze tylko raz mozna wkrecic srube.
no ja jakos jak die do ikeii to sorry ale widze glownie szajs. a jak cos naprawde dobre to tyle samo albo i wiecej kosztuje niz u innych producentow.

_Marta_ _Marta_
Co nowego w Ciecinie? 2013-05-28 15.00

Ano powstanie kolejne z rzędu centrum handlowe, czyli to z czego właściwie najbardziej słynie to dziwaczne miasto. A jak wiadomo, główne atrakcje w mieście to właśnie centra handlowe, więc trzeba wybudować kolejny moloch i pstryk : całodzienne łażenie bez konkretnego celu po takim molochu, plus zjedzenie kebabu z podwójnym mięchem to standard szczecińskiej rozrywki :)

Paweł Gość
~Paweł
no właśnie!! kiedy IKEA?? 2013-05-28 15.16

piękny teren miedzy Auchanem/Decatlon a hotelem SILVER na poznańskiej-może ten teren sprzedać?? Ikea by się tam zmieściła :)

Dedo Gość
~Dedo
a 2013-05-28 16.09

wszedzie sa molochy,skad wiesz ze bez celu szpiegiem jestes?fantazje glupiej rozwydrzonej malolaty co ma pusta skorupke zamiast mózgu

Dedo Gość
~Dedo
t 2013-05-28 16.12

tylko takie mieszkaja na prawobrzezu spojz na siebie pusta larwo

.... Gość
~....
=== 2013-05-28 16.19

A te umowy o pracę to totalna lipa trzeba z osobą trzecią przyjść bo nie zatrudnią ... itd

Ludzie cisną się na forach Gość
~Ludzie cisną się na forach
_Marta_ kolejne żeńskie wcielenie Krychodawida 2013-05-28 17.33

Zamilcz na wieki i zdecyduj się w końcu czyś baba czy chłop,

Janusz Palikot Gość
~Janusz Palikot
Najpierw legalizacja marihuany a potem legalizacja twardych narkotyków taki jest nasz program wyborczy ! 2013-05-28 17.36

.

gość Gość
~gość
najlepiej nastawiać po całym mieście centr handlowyc 2013-05-28 18.08

no najlepiej nastawiać po całym mieście centr handlowych, a najlepiej to w kazdej dzielnicy albo i nawet osiedlu....! na zachodzie powstają nowe miasteczka z hipermarketami i innymi sklepami sieciowymi, wmiescie to tylko małe osiedlowe sklepiki a ty czego wymagacie? osobiście uważam ze pomysł z kolejnym centrum handlowym na Słonecznym jest bardzo dobrym pomysłem, jednak można by było bardziej rozwinąc okolice Auchana w Kołbaskowie bo tam jest dobry teren również na takie coś tylko, że przy tym potrzebne by było wsparcie miasta a dokładniej SPA zeby było lepsze połączenie komunikacji miejskiej.

dodam również ze inwestorzy troche mało myślący, budować kolejne centrum handlowe, dawać ludzią prace za 4-6zł/h? a kto ma wydawać tam pieniądze skoro w mieście niema już prawie rzadnego dużego zakładu pracy?

dorota82ms Gość
~dorota82ms
Produkcja trwa!!! 2013-05-28 18.24

W naszym pięknym mieście Szczecinie, proszę zauważyć jest jedna wielka fabryka!!! Produkują tam Centra Handlowe!! jedno za drugim i końca nie widać! Hmmm może złożę tam cv i zacznę dobrze zarabiać :))

FUCK FUCK FUCK Gość
~FUCK FUCK FUCK
MIASTO MARKETÓW I C.H !!!! 2013-05-28 18.43

Ile jeszcze tego GÓWNA POWSTANIE W TYM MIEŚCIE CENTR HANDLOWYCH I MARKETÓW !!!!. Aż brak mi cenzuralnych słów !!!

Aneta Gość
~Aneta
czekam na sklep IKEA... 2013-05-28 20.56

też uważam że powinniśmy ikei się w końcu doczekać

TYT Gość
~TYT
chcecie ikei 2013-05-28 23.09

przeprowadźcie się do POznania, pracę znajdziecie i kupicie wymarzone wiórowe meble

fred Gość
~fred
ło matko 2013-06-30 09.25

przecież w tym Szczecinie to już tylko sklepy są, a gdzie ludzie mają zarabiać żeby w nich kupować?

Ludwika Ludwika
Może tam sie znajdzie 2013-10-26 12.11

miejsce dla Ikei - bo tej nam brakuje

fio Gość
~fio
odp.Dąbie 2013-11-27 19.31

NA CO CI CZŁOWIEKU CENTRUM HANDLOWE W DĄBIU!? JEDYNE WIĘKSZE OSIEDLE GDZIE JEST W MIARĘ SPOKÓJ CIĘŻKO DUPĘ RUSZYĆ NA SŁONECZNE ALBO 77 PODJECHAĆ. NA CO CI MNÓSTWO HOŁOTY POD DOMEM! ZAMIAST SIĘ CIESZYĆ TO JAK ZWYKLE NARZEKA!