*
Dodane 2013-04-04 09.47 , komentarzy 133

Sprawdzian szóstoklasisty 2013: TEST I ODPOWIEDZI

Sprawdzian szóstoklasisty 4.04.2013. Zobacz odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty.

Autor:

Uczniowie szkół podstawowych piszą sprawdzian na zakończenie nauki 4. kwietnia 2013. 

Odpowiedzi znajdziecie tutaj:

Sprawdzian szóstoklasisty 2013 -  Pytania i odpowiedzi


Prosimy Was o komentarze i podzielenie się uwagami na temat testu. Czy był wg Was łatwy, co ew. sprawiło Wam najwięcej trudności. Czekamy na opinie i uwagi.


Tegoroczny sprawdzian, do którego 4 kwietnia o godzinie 9:00 przystąpili wszyscy uczniowie kończący szkołę podstawową, odbył się na takich samych zasadach jak w poprzednich  latach.

Uczeń miał 60 minut na  rozwiązanie zadań, które sprawdzą, jak  po  sześciu  latach nauki opanował umiejętność czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji  i  wykorzystywania wiedzy w praktyce. 

Przystąpienie do sprawdzianu jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej.

Zobacz też: SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2012: ODPOWIEDZI, ARKUSZE, PYTANIA

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@ mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nie wiem kim jestem Gość
~Nie wiem kim jestem
Trudny 2013-04-04 13.05

Trudny był bardzo trudny...

Julita Gość
~Julita
Sprawdzian 2013-04-04 13.05

Moim zdaniem sprawdzian był jednym z trudniejszych. Dużo problemów sprawiły mi zadania zamknięte z Języka Polskiego, natomiast matematyka także nie była taka prosta.

Wiktoria Józefiok Gość
~Wiktoria Józefiok
Nie należał do najłatwiejszych :) 2013-04-04 13.06

Test nie należał do najłatwiejszych,nawet dla mnie,a miałam 40 pkt z ostatniego testu próbnego.Najwięcej trudności sprawiało ograniczenie czasowe.Było 26 zadań,a w momencie kiedy robiłam zadanie 22,pani powiedziała,że zostało,ok.10 min. do końca,więc ominęłam zadanie 23,które było za 2 pkt,a zrobiłam pozostałe trzy,które były za ponad 9 pkt.Najgorsze były zadania matematyczne.
Jestem dobrej myśli,sądzę,że będę miała koło 36,37 punktów,ale nie chcę zapeszyć :)

mati Gość
~mati
co!!! 2013-04-04 13.07

BYŁ bardzo łatwy

bola sp 20 Gość
~bola sp 20
nie był taki zły 2013-04-04 13.08

Dla mnie był prosty. Matematyka była banalna, ale polski sprawiał mi trudność. Liczę na conajmniej 36 pkt.

~~Lenaa Gość
~~~Lenaa
TEST 2013-04-04 13.08

Ej, nie przesadzajcie, to było komicznie łatwe XD Aż za bardzo ;D Ja sądzę, że to było na poziomie 3 kl. nawet największy idiota z mojej klasy mówi, że było łatwe.. ?! Najłatwiejsza była część otwarta, a zamknieta tak samo...

Karcia Gość
~Karcia
Lol 2013-04-04 13.10

Nawet debile z mojej kalsy mówią że był łatwy -.- nie przesadzajcie! Dla mnie łatwizna :D

Anonim Gość
~Anonim
Egzamin 2013-04-04 13.11

Według mnie sprawdzian był prosty. Z tych odpowiedzi co tutaj są wszystko mam dobrze. Teraz nie wiem tylko jak mi poszło z dwóch otwartych zadań z polskiego.

bola sp 20 Gość
~bola sp 20
był to jeden z prostszych testów, jak nie najprostszy 2013-04-04 13.11

j.w.

Anonim 123 Gość
~Anonim 123
ŁATWY 2013-04-04 13.13

BARDZO I TO BARDZO ŁATWY

Alice ;) Gość
~Alice ;)
Nie było tak źle ;) 2013-04-04 13.15

Moim zdaniem ten test był łatwy. troche sie tym listem załamałam... no i zadanie 12 mnie załatwiło ;)

Marika Gość
~Marika
Był to sprawdzian jeden z łatwiejszych 2013-04-04 13.16

Moim zdaniem test nie był trudny . Czas był wystarczający (60 min) by zrobić wszystkie zadania.Jestem dobrej myśli . Życzę wszystkim jak najlepszych wyników.

Jaga Gość
~Jaga
Ok ;? 2013-04-04 13.16

Wg mnie nie byl trudny,ale troche mnie zagial z matmy... Pomylilam sie w tym zadaniu z drzewkami bo o 5 za duzo napisalam.! Z polaka jak zawsze ( mam nadzieje) ze bede miala maksa.! A i z matmy nie zdazylam zrobic tych z ta woda i trawnikiem,czy cos xD hehe ale chcialabym chociaz 30 pkt.! Miec 3/4 to juz jest jakis sukces - bo to taka pozadna 4 ; ) Ale me ma co sie zalamywac,bo ja sie np. na poczatku martwilam,ale mi mama wytlumaczyla,ze nie ma co sie przejmowac.! ; D Jasne,ze fajnie by bylo miec 35 lub 38,kazdy chyba by chcial,ale ludzie na serio nie ma co sie przejmowac ;) Do gimnazjum idzie kazdy nie zwazajac,czy mial ktos 10 czy 20 czy 38 .! Traktuja Cie tak samo,jak kazdego .! A po 2 to swiadectwo jest o wiele wazniejsze .!^.^ Ja mam na swiadectwie od gory do dolu 4 i 5 wiec luzik ;D Nawet moja kolezanka,majaca srednia 5.50 to noga jej sie podwinela i nie dokonczyla wgl. listu.!;o Ale ja sie trzymam dobrej mysli,nawet jakbym miala z 25 pkt. z calego testu,to trzeba bedzie pracowac cale 3 lata w gimnazjum i bedzie OK.! :D Trzeba sie starac
Pozdro ;p

Papta Gość
~Papta
Średni 2013-04-04 13.16

Moim zdaniem był on nie za łatwy. Zadania zamknięte z polskiego były trudne a z matematyki było banalne:). Ja jak pisaliśmy próbny to miałem 30 punktów. a teraz nie wiem czy bende tyle miał...

asia:'( Gość
~asia:'(
Trundy 2013-04-04 13.16

jak dla mnie był dość trudny bo było dużo mamy a pozatym nie zdarzylam zrobić 3 zadań tych dużych co były na końcu z mamy

Urszulin Gość
~Urszulin
Trudny 2013-04-04 13.18

TRUDNY TRUDNY TRUDNY !!!!!!!!!

ailuJ :) Gość
~ailuJ :)
Trochę trudny :( 2013-04-04 13.20

Jak dla mnie był trochę trudny boję się ile będzie punktów ? :(

xddd Gość
~xddd
Bardzo trudny : / 2013-04-04 13.23

Najwięcej problemów było z matematyką ale zadania zamknięte też nie były takie proste więc nie mówcie że łatwy...

hyhy Gość
~hyhy
Łatwy ! 2013-04-04 13.24

Był łatwy , a zadania z matematyki banalne ;-))

Karina ;* Gość
~Karina ;*
test 2013-04-04 13.28

łatfizna moim zadaniem ... lol dla was jak był trudny >>> xD

pisząca Gość
~pisząca
może byc takich wiecej 2013-04-04 13.29

Jak tak maja wyglądać powazne sprawdziany, to ja chce takich wiecej w przyszłości. Banalny. Może matura też taka będzie...;)

blaabbabla Gość
~blaabbabla
blablablabab 2013-04-04 13.33

był bardzo trudny

Miki Gość
~Miki