*
Dodane 2013-03-23 11.01 , komentarzy 18

Margaret i jej "Thank You Very Much" podbija Internet. A skąd się wzięły golasy w klipie?

Tajemnicza Margaret z hukiem wkroczyła w polski show biznes. Teledysk do jej pierwszego singla "Thank You Very Much" serwis internetowy youtube.com zablokował kilka dni po premierze. A wszystko przez.... tańce golasów.

Margaret autorka przeboju "Thank You Very Much"

Margaret autorka przeboju "Thank You Ver...

Autor: Archiwum prywatne

Klip po ocenzurowaniu pojawił się na youtube.com ponownie miesiąc temu. I ma już ponad 860 tys. odsłon. Od tego czasu artystka młoda piosenkarka udzieliła wielu wywiadów. Niektóre portale wróżą jej karierę również zagranicą. A niewielu polskim muzykom to się udało. Tym bardziej z zainteresowaniem śledzimy jej karierę i jej dopingujemy. :-)

Margaret wychował się w Ińsku, ale w Szczecinie spędzała najwięcej czasu. Tu też uczyła się śpiewać.

- Spodziewałaś się takiego szumu wokół teledysku? Nagość jest właściwie wszechobecna w internecie, a tu okazało się, że swoim teledyskiem przekroczyłaś pewne granice.

- Margaret: No tak, ktoś się musiał troszkę zaczerwienić (śmiech). Nie spodziewałam się, że teledysk odbije się takim echem. (śmiech) Okazało się, że wciąż jesteśmy onieśmieleni nagością, wstydzimy się jej.

- Myślisz, że teledysk został ocenzurowany dlatego, że pojawiła się w nim nagość starszych osób? Gdyby to były idealne ciała nikt nie poczułby się zgorszony?
- Wydaje mi się, że tak. Nie chodziło nam o pokazanie nagości: nagich piersi czy pośladków, dla samego ich pokazania. Chodziło nam o pokazanie ludzkich niedoskonałości. Kiedy wychodzę na ulicę nie widzę idealnych ciał. Ktoś ma za dużo kilogramów, ktoś innym ma tzw. boczki lub jest pomarszczony. Tacy jesteśmy: niedoskonali. I to chcieliśmy pokazać. Nagość nie jest tu clou sprawy. Dlatego ten szum trochę mnie zaskoczył. Okazało się, że ludzie wolą patrzeć na to co piękne, choć nikt idealny nie jest. I takie oburzenie udowadnia naszą hipokryzję.

- Klip powstał w Los Angeles, stworzyli go amerykańscy producenci. Może to my, Polacy nie jesteśmy jeszcze gotowi na tego typu projekty?
- Nakręciliśmy teledysk w Los Angeles, bo energia tego miejsca idealnie pasowała do mojej muzyki i piosenki. Z Los Angeles pochodzi też reżyser teledysku Chris Pilliero, z którym nawiązał współpracę poprzez moją wytwórnię płytową.

- Ten szum raczej Ci nie zaszkodził. Po ocenzurowaniu teledysku przez youtube informacje o tajemniczej Margaret pojawiały się niemalże w każdy serwisie plotkarskim.
- To prawda. Po premierze teledysku i jego ocenzurowaniu był bardzo duży odzew ze strony mediów, ale przyjmuję to, co się dzieje na chłodno i z pewnym dystansem. Choć nie ukrywam, że taki rozgłos to dla mnie dobry początek.

- Nie jesteś debiutantką. Twoja muzyczna podróż trwa już kilka lat, po drodze zrealizowałaś wiele ciekawych artystycznych projektów. Jednak to dopiero afera z nagim teledyskiem zwróciła uwagę na Twoją osobę.
- Do miejsca, w którym jestem, doszłam swoją ciężką pracą, ale to przede wszystkim zasługa wytwórni płytowej i mojego managementu. To Ci ludzie we mnie uwierzyli. To dzięki nim mogliśmy stworzyć teledysk, który wywołał takie zamieszanie.

- Jakie będą kolejne kroki po tak głośnym wejściu w polski show biznes?
- Skupiam się przede wszystkim na pracy. W najbliższym czasie będę promować singiel. Komponuję i piszę teksty do kolejnych piosenek. Najważniejsza jest praca nad płytą, ale w planach mam również koncerty.

- Na mapie Twojej trasy koncertowej nie może zabraknąć Szczecina. Przez lata byłaś związana z tym miastem.
- Urodziłam się i wychowałam w Ińsku, ale tak naprawdę w Szczecinie spędzałam najwięcej czasu. Tam się uczyłam oraz stawiałam pierwsze muzyczne kroki. I choć dziś mieszkam w Warszawie chętnie do Szczecina wracam.

Rozmawiała: Joanna Flis

Profil Margaret J na profilu facebook.com lubi już prawie 6 500 osób.X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Komentarze

andżelika z czesia Gość
~andżelika z czesia
co to jest 2013-03-23 11.46

"clou sprawy" - ?

Alexiss Gość
~Alexiss
clou sprawy... 2013-03-23 13.02

...czyli sedno, najistotniejsza część itp.

andżelina Gość
~andżelina
dzieki :) 2013-03-23 13.43

to nie można było napisac po Polskiemu ?

wielokropek Gość
~wielokropek
... 2013-03-23 13.45

Kiedyś trzeba było mieć talent. Dzisiaj wystarczą golasy w teledysku.

Jest tu jakiś cwaniak? Gość
~Jest tu jakiś cwaniak?
huehue 2013-03-23 14.04

"Klip powstał w Los Angeles, stworzyli go amerykańscy producenci. Może to my, Polacy nie jesteśmy jeszcze gotowi na tego typu projekty?"

To nie Polska jest właścicielem Youtuba, a blokada filmu z golasami była oczywista, wystarczy przeczytać regulamin. A w Hameryce wiadomo, tam sprzedaje się tylko golizna i sex, więc teledysk mnie nie dziwi.

Zs Zs
Klip 2013-03-23 16.26

Dlaczego nie może być po prostu Małgorzata - "Dziękuję bardzo" i teledysk, który nie odwraca uwagi od piosenki, a jest tylko koniecznym tłem dla dobrego utworu.
No cóż, piosenka jest w stylu np. utworu Lenki - "The Show".

M. Środa Gość
~M. Środa
Co to za tirówka ? 2013-03-23 19.26

.

dzielnicowy Gość
~dzielnicowy
ZAKAZ PEDAŁOWANIA ! 2013-03-23 19.28

.

Yta Yta
w/g mnie 2013-03-23 19.48

nie przekroczył/film/granicy !:)

Jola Gość
~Jola
Zawistne polactwo w swoim żywiole 2013-03-24 21.52

Zamiast cieszyć się, że dziewczyna odniosła sukces, trzeba styrać i zjechać od góry do dołu. Polskie wieśniactwo dorwało się do netu i hejtuje. Żałosne...

ktosiek Gość
~ktosiek
cenzura ... 2013-03-27 21.06

czemu to ocenzurowali ... ??

Król Gość
~Król
Dokładnie 2013-04-22 21.19

Hejtujecie, a ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Powodzenia Gosi życzę :D

Emma Gość
~Emma
Polka! 2013-04-25 23.03

Ludzie, ja piernicze, nie chcę tu przeklinać, ale przestańcie hejtować! ja jak pierwszy raz usłyszałam tą piosenkę myślałam że to jakaś amerykanka to śpiewa, później zobaczyłam teledysk to stwierdziłam że 100 % z USA a tu się okazuje, że to Polka! Propsy dla Ciebie Gośka! jesteś jedną z niewielu polskich artystów którzy potrafią poprawnie śpiewać po angielsku!

Ewa4554 Gość
~Ewa4554
tiaaa.... . . 2013-04-27 16.43

No coz piosenka fajna ,ale jakby byl inny teledysk bylo byjescze fajniej:-) . .d

A 44 Gość
~A 44
Przedobrzone 2013-05-14 22.07

Wszystko OK. Piosenka dobra i wykonawczyni również. Mnie osobiście przeszkadza to towarzystwo w którym ona śpiewa. Myślę,że realizator tego klipu znacznie przewalił. A szkoda.

siks Gość
~siks
margaret 2013-06-25 00.37

teledysk dziwny naprzykład jak się do niej tulą grubasy fuu ale bym ją zjechał

Jerzy Gość
~Jerzy
Margaret i jej "Thank You Very Much" podbija Internet. A skąd się wzięły golasy w klipie? 2014-10-19 22.24

Margaret najładniejsza bo najzdolniesza i w ogóle fajna odważna i przede wszystkim majpiękna dziewczyna i w ogóle powodzenia Margaret :)

Ludwika Ludwika
Calkiem dobrze śpiewa i jest śliczna 2014-10-19 23.18

ale to mizdrzenie się starych, grubych i gołych facetów do ślicznej dziewczyny jest obleśnie tym bardziej, że tekst w żaden sposób nie uzasadnia przekazu - jest wręcz banalny...
A Margaret podoba się i tyle - ma dużo wdzięku, urok młodości i ciekawy głos..

Dodaj swój komentarz: