*
Dodane 2013-01-30 09.20 , komentarzy 8

Prywatka - nowy klub w Szczecinie [zdjęcia]

W sobotę na deptaku Bogusława w Szczecinie oficjalnie otwiera się kolejny klub stylistycznie nawiązujący do PRL. W Prywatce "domowe imprezy" będzie prowadził wodzirej.

Prywatka - nowy klub w Szczecinie

Prywatka - nowy klub w Szczecinie

Autor: Sebastian Wołosz

W serwisie "Smaczny Szczecin" znajdziecie informacje o nowych lokalach, recenzje najciekawszych miejsc, mapę restauracji i kawiarni, które odwiedziliśmy oraz przepisy i porady kulinarne.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

MACIEJ PIECZYŃSKI
maciej.pieczynski@mediaregionalne.pl

Otwarcie klubu w sobotę, 2 lutego 2013. Początek imprezy godz. 21, wstęp 10 zł.

Prywatka to nowy lokal w Szczecinie właścicieli Sety i galarety. Powstaje na miejscu dawnego MezzoForte. Jak sama nazwa wskazuje, w lokalu będzie można się poczuć jak na prywatce w latach osiemdziesiątych.

– Nowością, niespotykaną na szczecińskiej scenie clubbingowej, jest u nas prowadzący imprezy w sobotę i niedzielę wodzirej, rodem z filmu pod tym samym tytułem z Jerzym Stuhrem w roli głównej – mówi Izabela Czeladzińska, szef marketingu Prywatki.

Imprezy z udziałem wodzireja będą odbywać się cyklicznie, co sobotę.

– Planujemy organizować, tak jak w PRL, dni konkretnych profesji – mówi Czeladzińska. – Raz to będzie Dzień Hutnika, innym razem Dzień Strażaka. Wodzirej będzie odpowiednio przebrany na każdą z takich okazji.

W lokalu będzie można poczuć się jak na imprezie domowej, jaką pamiętają osoby w wieku trzydziestu i więcej lat.

Wchodząc do lokalu, klient jako pierwszą zobaczy kuchnię i jadalnię, urządzone w miejscu, gdzie w dawnym MezzoForte był bar i stoliki.

Kolejne pomieszczenia „mieszkalne” znajdziemy w dolnej części lokalu. Po prawej stronie urządzono „pokój babciny”, z którego jest przejście do palarni, stylizowanej na przydomowe podwórko.

Po lewej zaś stronie – pokaźna biblioteka oraz... parkiet z didżejką.

– W Prywatce nie usłyszmy współczesnych klimatów muzycznych – mówi Izabela Czeladzińska. – W playliście znajdą się za to np. Lady Pank czy Goerge Michael, wykonawcy różni stylistycznie, ale zapisani w muzycznych wspomnieniach młodości dzisiejszych trzydziestolatków.

Górna część Prywatki z kuchnią będzie czynna przez cały tydzień od 12. W menu m.in. zestaw obiadowy w cenie 12,99 zł. Dolna, imprezowa część, funkcjonować ma od czwartku (dla studentów) do poniedziałku.

Ceny 40 ml alkoholu będą nieznacznie wyższe niż w sąsiedniej Secie i Galarecie – 5 zł za wódkę, 6 zł za Johnnie Walkera.


Deptak Bogusława w Szczecinie. Czytaj więcej:Smaczny Szczecin - serwis specjalny


X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Komentarze

mizzzunia mizzzunia
! 2013-01-30 09.50

Super, będzie domowa impreza jak za moich młodzieńczych czasów!

skr Gość
~skr
czyli dno może być jeszcze niżej 2013-01-30 10.36

ci sami ludzie wciąż ciężko pracują na degradacje deptaka i tego miasta. Kolejna wieśniacka potańcówka. Bardzo mam nadzieje że zniknie w ciągu miesiąca jak inne dyskoteczki w tym Szczecinie.

agentka04 agentka04
czemu nie 2013-01-30 10.40

pójdzie tam ten który lubi takie klimaty

skr Gość
~skr
jakie klimaty? 2013-01-30 10.55

najlepiej ci sami co do sety i galarety, czyli śmierdzące dresy szczające pod siebie i szukające komu dać w morde na deptaku. takie klimaty są już w co drugim szczecinskim lokalu, czyli stylizacja na prl i george michael, a jest tu mimo wszystko troche osób które chcą od lokalu czegoś więcej np, pożądnej muzyki?

WODZIREJ to doskonały i super oryginalny pomysł!

zróbmy z tego miasta jeszcze większą wioche

PROKURATOR Gość
~PROKURATOR
Zlikwidować "cyrk Paligłupa" !!! 2013-01-30 17.48

.

jasnowidz Gość
~jasnowidz
UWAGA !!! Jeśli "związki pedalskie" zostaną zalegalizowane to dojdzie do krwawej Rewolucji która wytnie w pień tych zboczeńców ! 2013-01-30 17.53

.

bolus bolus
a co otworzyli 2013-02-02 20.12

..na Kaszubskiej k/Kaskady ? Na przeciwko ( lekko) Sphinx'a..

dariusz Gość
~dariusz
prywatka PRL 2013-12-15 00.11

posłuchajta Barego ktoś przylatuje po długim czasie, na dyskotekach bezsensowne granie przez ostatnie 4 lata ten sam rytm idzie sie porzygać nic ciekawego nadrabiają tylko filmem moim zdaniem ta epoka się skończyła,szukają nowych talentó a nie widzą że wracają do początku,Tagrze szacun za stare dobre i zawsze młode dla uszów i nas epoki nie tylko PRL .

Dodaj swój komentarz: