*
Dodane 2013-01-10 12.12 , komentarzy 0

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013. Uczniowie walczyli z czasem [odpowiedzi]

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013. Sprawdź odpowiedzi!

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013. Sprawdź odpowiedzi!

Próbny egzamin szóstklasisty 2013. Spraw...

Autor: archiwum

Jak powiedzieli nam uczniowie Szkoły Podstawowej w Mścicach test przygotowany przez Operon nie należał do trudnych. Przewodnim jego tematem był czas.

Zarówno w zadaniach z matematyki, jak i z części humanistycznej zegar i odmierzanie czasu się pojawiało. Nic więc dziwnego, że w pytaniach otwartych uczniowie również pisali o czasie. - Trzeba było przeczytać tekst o czasie i odpowiedzieć na związane z tym pytania. Był też wiersz Wandy Chotmoskiej "Rozmowa z zegarem" i kolejne pytania do niego. - powiedział nam jeden z uczniów.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013 OPERON >>> odpowiedzi znajdziesz tutaj- W jednym z zadań z języka polskiego trzeba było napisać ogłoszenie. Moje ogłoszenie dotyczyło zegarka, który zgubiłem. Napisałem kiedy i gdzie mogłem go zgubić i jak wyglądał. Kolejne opisowe zadanie dotyczyło napisania opowiadania, które miało zakończyć się zdaniem "To był udany dzień". Opisałem więc wyjazd do lasu z rodzicami - dodał uczeń.

Także nauczyciele z Mścic mówili, że test nie był trudny. Jak mówili, ewentualne trudności mogło sprawić zadanie matematyczne z obliczaniem pola parkingu.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY >>> tak był w latach poprzednichX

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: