*
Dodane 2012-08-24 17.31 , komentarzy 4

Outlet Park Szczecin: Już wkrótce otwarcie kina Helios! [film, zdjęcia]

Kategorie: Wiadomości Tagi:

Już wkrótce otwarcie kina Helios w Outlet Parku na Prawobrzeżu. Czeka na nas siedem sal kinowych.

Już wkrótce otwarcie kina Helios w Outlet Parku na Osiedlu ...

Outlet Park Szczecin: Już wkrótce otwarc...

Autor: Sebastian Wołosz

Łukasz Godziński
lukasz.godzinski@mediaregionalne.pl


Będzie to drugie kino sieci Helios w naszym mieście. Pierwsze znajduje się przy ul. Krzywoustego. Już niedługo mieszkańcy Prawobrzeża, aby obejrzeć wybrany film nie będą musieli przebijać się przez całe niemal miasto.

Kino powstaje w kompleksie sklepów Outlet Park. Znajdziemy w nim siedem klimatyzowanych sal, o łącznej liczbie 1403 miejsc, w tym 14 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Trzy ostatnie rzędy na każdej z sal stanowić będą tzw. Love Seat, czyli "podwójne kanapy dla zakochanych". Największa sala, numer 5, liczyć będzie 450 foteli i będzie wyposażona w scenę. Tam organizowane będą największe premiery, nie tylko filmowe.

W poszczególnych salach trwają ostatnie, kosmetyczne prace. Blisko 500 nowiutkich, zafoliowanych jeszcze, foteli robi wrażenie.

- Fotele przyjechały do nas z Barcelony. Są bardzo wysokiej jakości, takie mercedesy wśród foteli - mówi Małgorzata Majewska, dyrektorka Kina Helios. - Helios przy ul. Struga to pierwsze miejsce w Szczecinie, w którym będzie można w nich zasiąść.

Najważniejszą częścią każdego kina jest jednak ekran. Ten, sam w sobie również jest unikatowy i nie chodzi tutaj tylko o wyjątkowe doznania dla naszej siatkówki oka.

- Jest to ekran perełkowy, zapewniający najwyższej klasy jakość oglądania filmów 2D i 3D. Oprócz tego będziemy wykorzystywać dwa projektory. Cyfrowy do projekcji filmów 3D oraz analogowy do filmów 2D - wyjaśnia Majewska.

X

Miejsce
w rankingu
Kasia Sienkiewicz

Redaktor on-line w MM Moje Miasto Szczecin, www.mmszczecin.pl; e-mail: katarzyna.sienkiewicz@mediaregionalne.pl; tel. kom. 510 026 859

Komentarze

krystyna S Gość
~krystyna S
Nareszcie laski nie będą narzekać 2012-08-24 17.47

że sobie rękę nadwyrężyły, albo pouciskały brzuch po "dobrym" seansie :P

Te love seat to dobry pomysł!

derti Gość
~derti
love 2012-08-24 18.00

żadna nowość, w starym heliosie i multi takie kanapy też są

Century Gość
~Century
hm? 2012-08-25 02.13

Wkrótce czyli kiedy (:?

wojciechj wojciechj
@century 2012-08-25 10.12

no własnie nikt tego nie wie...
mialo byc 13 wrzesnia ale niby przez budowe na struga...

osobiscie obstawiam z 2-3 tygodnie opóznienia czyli otwarcie na ostatni weekend wrzesnia lub pierwszy weekend pazdziernika!

Dodaj swój komentarz: