*
Dodane 2012-07-05 20.13 , komentarzy 1

Studencie! Tutaj dostaniesz 1000 zł stypendium

Kategorie: Wiadomości Tagi:

Najlepsi studenci mogą liczyć na 1000 złotych stypendium.

Autor: Tomek Kuczyński

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjęło decyzję o kontynuacji rekrutacji przez Uniwersytet Szczeciński na matematyce jako kierunku zamawianym.

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej. Ma na celu wyszkolenie specjalistów nauk ścisłych.

W ramach projektu prowadzone są bezpłatne, dodatkowe zajęcia z matematyki. Uczestnicy studiów mogą liczyć na praktyki studenckie, konferencje naukowe i wykłady z wizytującymi profesorami. Najlepsi studenci otrzymają stypendia 1000 zł miesięcznie.

Po pierwszym roku studenci będa mieli do wyboru następujące specjalności: zastosowania matematyki, teoria kodowania, teoria optymalizacji i sterowania, analityka procesów gospodarczych, matematyka z fizyką.

Absolwenci Wydziału Matematyczno-Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego znajdują pracę w różnych sektorach gospodarki, w przedsiębiorstwach, w których ceniona jest zdolność logicznego myślenia oraz wiedza matematyczna, fizyczna lub informatyczna.X

Miejsce
w rankingu
Tomek Kuczyński

Redaktor on-line w MM Moje Miasto Szczecin, www.mmszczecin.pl e-mail: tomasz.kuczynski @mediaregionalne.pl GG: 3555268 tel. kom. 510 026 523

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

luki Gość
~luki
Informatyka 2012-07-05 20.37

Informatyka na Akademii Morskiej też jest zamawiana - http://informatyka.am.szczecin.pl/ , podobnie jak Mechanika i Budowa Maszyn.

Dodaj swój komentarz: