*
EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 MATEMATYKA ODPOWIEDZI Dodane 2012-04-25 12.33 , komentarzy 65

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 MATEMATYKA, BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA – ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Egzamin gimnazjalny 2012 matematyka odpowiedzi, arkusze z pytaniami. Zobacz, podziel się wrażeniami z egzaminu.

Egzamin gimnazjalny 2012 matematyka

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 MATEMATYKA, BIO...

Autor: Archiwum

>>> Nowe: Testy gimnazjalne 2014: matematyka i przyroda. Odpowiedzi jeszcze dziś na naszym portalu! 24.04.2014

Środowy egzamin gimnazjalny składał się z dwóch bloków. W pierwszym znajdą się zadania z nauk przyrodniczych - biologii, chemii, fizyki i geografii. W drugim bloku - zadania z matematyki.


>>> Zobacz, arkusze pytań i sugerowane odpowiedzi!



Tegoroczni uczniowie III klas gimnazjów są pierwszym rocznikiem, który uczy się zgodnie z nową podstawą programową nauczania i zdaje egzamin gimnazjalny w nowej formule - po raz pierwszy wyodrębnione zostały zadania z języka polskiego i matematyki, po to, by można było osobno ocenić umiejętności i wiedzę z tych przedmiotów.

Uczniowie w całym kraju będą pisali takie same testy. Prace zostaną zakodowane; sprawdzać je będą egzaminatorzy z okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Od tego roku prace egzaminacyjne będą ocenione w sposób holistyczny (całościowy), a nie według specjalnego klucza. Oznacza to, że przy ocenianiu nie będą brane pod uwagę wszystkie czynności, jakie uczeń podjął podczas rozwiązywania zadania, tylko jego sposób myślenia i skuteczność w dojściu do rozwiązania.



Zanim opublikujemy arkusze z pytaniami i odpowiedziami czekamy na Wasze opinie na temat tegorocznego egzaminu gimnazjalnego. Napiszcie co sprawiło Wam najwięcej kłopotów, a co poszło jak z płatka ;)


Zobacz też: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 ANGIELSKI, NIEMIECKI, ROSYJSKI, FRANCUSKI ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Może zainteresuje Cię też:
BARCELONA 2-2 CHELSEA Highlights WIDEO 24.04.2012

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Komentarze

siwybdg96 Gość
~siwybdg96
egzamin 2012-04-25 13.10

moim zdaniem łatwe były testy z polskiego i matematyki, średni test był z historii i WOSU a trudny był z biologi,fizyki,geografi,chemii

naukowin Gość
~naukowin
kutwa 2012-04-25 13.11

100 procent wszystko dobrze

Bazinga ! <3 Gość
~Bazinga ! <3
Bazinga 2012-04-25 13.12

biologia była najgorsza : <<

mała96 Gość
~mała96
testy 2012-04-25 13.13

przyroda była straszna, a matma była banalna.

PanQhy Gość
~PanQhy
test 2012-04-25 13.14

Przyrodnicze trudne, a matematyka analnie łatwa :)

add Gość
~add
wrażenia 2012-04-25 13.14

tak zdecydowanie część przyrodnicza była bardzoooo trudna a matematyka średnia.

Gim Gość
~Gim
Taaa 2012-04-25 13.15

Po tych egzaminach znacząco obniżyła mi się samoocena. -.-
Polski - luz, rozprawka fajna
Hista- średnio, nie najgorzej
Fizyka- chyba wszystko źle
Chemia- jedno dobrze
Matma- jedno zadanie otwarte dobrze, parę naprawdę banalnych skopane
Biologia-może z 2 pkt
-_______________________-

ala Gość
~ala
egzamin 2012-04-25 13.16

ja uważam , że w polski nawet w miare , historia/wos .. hm mogłoby być lepiej .. a przyrodniczy kompletna porażka ! zdecydowanie był za trudny , pomimo że najlepiej mi idzie z takich przedmiotów jak biologia czy fizyka , geografia to wymagałał zbyt wiele nerwów ;/ a chemia to już w ogóle nie będę się wyrażać ! ;/

Syla Gość
~Syla
przyroda 2012-04-25 13.16

Noo zgadzam sie przyroda starsznie trudna, a matma łatwa, z wyjatkiem zadania o Asi, Kasi i Wojtku

Gucisława Szymborska Gość
~Gucisława Szymborska
EGZAMIN 2012-04-25 13.16

matma była w miarę ok i przyrodnicze tez :) myślałam że będzie gorzej xd chociaz parę błedów zawsze sie ma xd

Harryy Gość
~Harryy
Great 2012-04-25 13.16

Najlepsze :
1.Matma
2.Historia
3.Polski
4.Przyroda <fail totalny>

Daroslaw Gość
~Daroslaw
jedziem 2012-04-25 13.17

matma byla bardzo prosciutka zabraklo mi doslownie 5 minut aby rozwiazac ostatnie otwarte zadanie, czesc matematyczno przyrodnicza taka w miare

karla Gość
~karla
egzamin 2012-04-25 13.17

matmaa . banalnie łatwa . gorzej z przyrodniczych , moglo być więcej z geografii . ;p polski ok . a historia i WOS . najlepszeeee . :d z chemii dużo nawalili. po co tyle . xd

niepoważna Gość
~niepoważna
matematyka 2012-04-25 13.19

Taaak ja też zawaliłam zadanie o Asi Kasi i Wojtku .. a było tak banalne .. wystarczyło ułożyć układ równań ! ; (

pavlina Gość
~pavlina
hmm 2012-04-25 13.19

test przyrodniczy, był straszny ! a matma calkiem, calkiem. Ja zobaczę odpowiedzi i się upewnię to dopiero będę mogła napisać, że było banalne.

Grzybo Gość
~Grzybo
Spoko 2012-04-25 13.19

Polski w miarę, historia i wos spoko, przyroda w miarę i maiza za****sta :D

Daroslaw Gość
~Daroslaw
Kasia Asia Wojtek 2012-04-25 13.20

te zadanie bylo bardzo latwo, nalezalo ulozyc uklad rownan,
a potem podstawic potem ile tych mial Wojtek workow, podstawic x i y w odpowiednie miejsce, wyszlo ponizej 6 , 5,47 cos tak chyba

dd Gość
~dd
c 2012-04-25 13.21

gdzie sa odp

hits Gość
~hits
zle 2012-04-25 13.21

ej na jakiej stronie sa juz wyniki z dzisiaj ?!

hihi Gość
~hihi
egzamin. 2012-04-25 13.22

Moim zdaniem nie było źle. Historia nawet łatwa, polski banalny, przyrodnicze w sumie trudne.. ale aż tak źle nie było, matma o dziwo prosta, chociaż pewnie jakieś głupie błędny się natrafią :D Generalnie jestem zadowolona z egzaminów, jeszcze jutro angielski to luzik, punkciki się nadrobi za dzisiejsze głupie błędy, powodzenia :-)

:- Gość
~:-
Egzamin 2012-04-25 13.22

Moim zdaniem matma i historia banał, trochę gorzej przyroda i polski

pavlina Gość
~pavlina
Asia Kasia Wojtek 2012-04-25 13.23

w zadaniu wyszlo 0,5 objętość małej i 0,75 objętość dużej. Więc Wojtek zużył 5,75 litrów ziemi z 6 . :)

hits Gość
~hits
zle 2012-04-25 13.24

sa juz odpowiedzi ? jak tak to dajcie linka

Scarlett. Gość
~Scarlett.
Egzamin opinia 2012-04-25 13.24

Polski spoko, tylko tekst z tą recenzją spektaklu czy coś i pytania do niego trudne, historia podchwytliwa, matematyka średnia, przyrodnicze to porażka powinien przejsc do historii jako najgorszy test przyrodniczy !

hjk Gość
~hjk
w miarę 2012-04-25 13.25

zawsze mogło być lepiej..
ale matematyka dosyć łatwa :)