*
Dodane 2011-12-08 10.13 , komentarzy 45

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - MATEMATYKA, BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA ODPOWIEDZI

Przed uczniami próbny egzamin gimnazjalny 2012. Matematyka, biologia, chemia, fizyka i geografia. Sprawdź pytania i odpowiedzi. Podziel się wrażeniami.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - MATEMATYKA, BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA ODPOWIEDZI

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - MATEMA...

Autor: Adam Słomski

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - ODPOWIEDZI, ZASADY, TERMINY, PYTANIA

Zobacz też: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 MATEMATYKA, BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA – ODPOWIEDZI, ARKUSZE



Harmonogram próbnego egzaminu gimnazjalnego


7 grudnia - część humanistyczna

8 grudnia - część matematyczno-przyrodniczo

Egzamin podzielony jest na zadania z zakresu matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, fizyki i geografii. Trwa  150 minut.

9 grudnia - część językowa, godz. 9:00

Egzamin gimnazjalny organizowany jest przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.


Próbny egzamin gimnazjalny 2012 - matematyka - odpowiedzi

Próbny egzamin gimnazjalny 2012. Test matematyczny - ARKUSZE, PYTANIA

Próbny egzamin gimnazjalny 2012. Test matematyczny - ODPOWIEDZI
Próbny egzamin gimnazjalny 2012. Test przyrodniczy: Biologia, chemia, fizyka i geografia [PYTANIA, ARKUSZE]

Próbny egzamin gimnazjalny 2012. Przedmioty przyrodnicze [ODPOWIEDZI]

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

maniaczka-matmy Gość
~maniaczka-matmy
czesc 2011-12-08 12.18

dajcie odpowiedzi z matmy!!!

h Gość
~h
hyhahy 2011-12-08 12.26

dokładnie dajcie matme.....................

Gość Gość
~Gość
hej 2011-12-08 12.31

ja też proszę o odp z matmy !!!

asd Gość
~asd
ss 2011-12-08 12.31

W imieniu gimnazjalistów przejmujemy odpowiedzi z matmy!

to_ona-.- Gość
~to_ona-.-
what the f... :D 2011-12-08 12.33

no i z przyrody mam 8 -.- xD
szczyt marzen dajcie matme ! xD

ssds Gość
~ssds
wdxsds 2011-12-08 12.34

masakra to była ;//
ODPOWIEDZI Z MATMY

mhm Gość
~mhm
aaaa 2011-12-08 12.37

ohoho słitaśnie 12/26 milo , trudniejsze bylo trzeba zrobić. Dajcie matmee !

xddd Gość
~xddd
easy 2011-12-08 12.43

Trudna matma ? To chyba dla takich ludzi którzy nie uczyli się na bierząco i nic nie umią to były same podstawowe rzeczy

lolek Gość
~lolek
:O 2011-12-08 12.45

No pięknie w przyrodniczym piękne strzaly 20/26 no i matematyka nie najgorzej

Kachaa Gość
~Kachaa
LOL 2011-12-08 12.54

Nie rozumiem jak miał to rozwiązać przeciętny uczeń gimnazjum. PATOLOGIA i niech się potem nie dziwią, że słabe wyniki... ;))

Asiaa Gość
~Asiaa
WTF 2011-12-08 12.59

trudne było.. ! nie powiem z przyrody 14 na 26 ehh mata nieco lepiej zobaczymy jak zadania otwartee ;D

8==========D Gość
~8==========D
:F:F 2011-12-08 13.06

Punktacji nie ma

Dominika Gość
~Dominika
ODPOWIEDZI 2011-12-08 13.08

http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,10781059,Probny_egzamin_gimnazjalny_z_CKE_2011_2012___matematyka.html

łe Gość
~łe
marcin 2011-12-08 13.12

z przydoniczych masakra 15/26 a z matmy dosc latwe tylko nie przeczytalem dokladnie polecen :/

Angela Gość
~Angela
:) 2011-12-08 13.22

Przyroda masakra, może dlatego, że jesteśmy dopiero na początku 3 części książki z chemii i prawie wszystko, co było nie zostało przerobione. ;d z Biologii nie były złe, fizyka i gegra- nieporozumienie :D Matematyka banalna, ok 90 % będzie. Ogólnie przyroda poszła mi słabo, nieco ponad 50 % będzie tylko, no ale jak przerobimy te tematy co były na egzaminie to na końcowym będzie na pewno lepiej ;pp

NATALA Gość
~NATALA
!!;/ 2011-12-08 13.47

co to wgl miało być!!! czułam sie jakby mi położyli na ławce mature!

Tjut Gość
~Tjut
Tjut 2011-12-08 13.56

Noo... Przyroda.. Szkoda gadac.. Kolo 35% bd mial o.O
Matma jako tako... 4 bledy w zamknietych, otwarte mam wszystko dobrze ;>

ajja Gość
~ajja
chamstwo w panstwie się szerzy :D 2011-12-08 14.00

masakra. co to było? z matmy beznadzieja troche ponad 50% a przyrodnicze klapa zupełna. ;/

gaba Gość
~gaba
... 2011-12-08 14.05

no w ogóle beznadzieja ... najlepsza z matmy w klasie a napisałam na 65%??!!ej no już polski był łatwy mimo że to dla mnie czarna magia ... ciekawe co będzie z językowych ... masakra ... :'(

ggggg Gość
~ggggg
uczeń 2011-12-08 14.08

masakra! moim zdaniem był za trudny! ;/

ale urwał Gość
~ale urwał
-.- 2011-12-08 14.36

matma jeszcze jako tako była do napisana wiadmo ,że odpowiedzi na tacy nie podadzą ale ta przyroda:O gdy zobaczyłem odpowiedzi szczęka mi odpadła....

kochamszkole Gość
~kochamszkole