*
Dodane 2011-06-14 16.00 , komentarzy 2

Książąt Pomorskich: Otwarcie kolejnego Orlika

Już w najbliższą sobotę na osiedlu Książąt Pomorskich wiele atrakcji dla mieszkańców osiedla, a wszystko dzięki otwarciu kolejnego w Szczecinie Orlika 2012.

Próba do uroczystości otwarcia Orlika

Autor: T.L.

Orlik przy SP35 miał być otwarty w grudniu 2010 roku. Niestety mrozy, które skuły ziemię już na początku listopada uniemożliwiły położenie nawierzchni.

Wykonawca zakończył prace budowlane ponad miesiąc temu, ale organizatorzy chcieli połączyć w jednym dniu 2 imprezy. O 11:00 rozpocznie się uroczystość przekazania Orlika szkołom SP35 i Gimnazjum 12, a godzinę później zaczyna się V Osiedlowy Festyn Rodzinny 2011.

Podczas uroczystości otwarcia boisk gośćmi szkoły będą przedstawiciele władz miasta, Rady Osiedla, delegacje szkół. Dzieci przygotowują pokazy sportowe, zapalą znicz olimpijski, wezmą udział w meczach, rozgrywkach sportowych, zabawach rekreacyjnych i w atrakcjach festynowych.

Organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach i w atrakcjach festiwalowych (loteria fantowa, gry planszowe, stoisko twórczości plastycznej, zdjęcia, malowanie twarzy, trening sportów walki, rzuty lotką, kawiarenka, grochówka, grill….).

Na stronie internetowej Szkoły są wyszczególnione atrakcje dnia:

loteria fantowa
kawiarenka
wystawa prac plastycznych
gabinet spontanicznej twórczości
gry stolikowe
gromadzenie i sprzedaż używanych zabawek
zabawy, konkursy, zawody sportowe
stoisko gastronomiczne (grill)
ale w tym roku przede wszystkim zabawy, konkursy, zawody sportowe.

Serdecznie zapraszam na wspaniałą zabawę mieszkańców osiedla Niebuszewo, jak również wszystkich chętnych, chcących miło i rodzinnie spędzić czas.
X

Miejsce
w rankingu
TomL

brak opisu

Komentarze

Krzysiek Gość
~Krzysiek
tak na marginesie 2011-06-14 19.14

Orlik stał pusty i nieużywany od prawie 2 miesięcy. W tym czasie dzieci mogłyby już mieć zajęcia z WF na nowym obiekcie. Ale po co dzieciom dać jak najszybciej, co je będzie rozwijać ... Lepiej niech w upały ćwiczą na zamkniętej hali, żeby śmietanka "władz miasta" mogła zrobić sobie bufonową uroczystość...
I jeszcze jedna rzecz - funkcjonalnie nowy orlik jest zubożeniem tego co było przed remontem. Przedtem była bieżnia, tor do skoku w dal, a teraz tego nie ma. A w obu szkołach stawia się na lekkoatletykę.
Jestem zdegustowany jak patrzę całościowo na to wszystko.

Yta Yta
cóż 2011-06-14 20.06

jeszcze obok plac zabaw w budowie już był dewastowany:(dziury w tymczasowej siadce przy aprobacie rodziców.jak to się mówi "sama widziałam".:(((.Boję się /mimo monitoringu/o obiekt:(

Dodaj swój komentarz: