*
Dodane 2011-06-06 15.00 , komentarzy 38

Pogoń Szczecin: Poznaliśmy ceny biletów na sezon 2011/2012

Prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek zdradził ceny biletów i karnetów na nowy sezon. Co ciekawe bilety zakupić można będzie przez internet.

Pogoń Szczecin: Cennik biletów na sezon 2011/2012

Pogoń Szczecin: Cennik biletów na sezon ...

Autor: kartakibica.info

Od nowego sezonu kibiców Pogoni Szczecin obowiązywać będą Karty Kibica. Tylko za jej pośrednictwem możliwe będzie nabycie karnetu lub biletu oraz wejście na stadion. Pogoń Szczecin wydawanie kart rozpocznie już w najbliższą sobotę.

Więcej na temat Kart Kibica dowiedzieć się można na specjalnie stworzonej stronie internetowej www.kartakibica.info. Cena karty wynosi 25 złotych i jest ważna przez 2 lata.

Najbardziej opłacalny jest zakup karnetu. Dzięki tej opcji kibic zapłaci jak za cztery bilety na mecze Dumy Pomorza, a obejrzy wszystkie spotkania w rundzie jesiennej, łącznie z rozgrywkami Pucharu Polski.

Najtanszy karnet nabyć można już za 40 złotych! Poniżej znajduje się pełna rozpiska cen karnetów na mecze Pogoni w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012.

Ceny karnetów – 50% rabatu od cen biletów


Sektory

Karnet normalny

Karnet ulgowy

Strefa 1

3 – 6

100

-

Strefa 1

7 - 8

80

60

Strefa 2

9-14

60

40

Strefa 3

Rodzinny 17-19

100

---------

Strefa 3

VIP 20

400

---------

Budynek VIP

Sektor Super VIP

1500

---------


Jeśli jednak kibic nie zdecyduje się na zakup karnetu ma trzy możliwe opcje zakupu biletu na każde spotkanie.

Sprzedaż internetowa odbywać się będzie poprzez specjalną stronę internetową, która uruchomiona zostanie 10 lipca. Na stronach www klubu zawsze będzie informacja od jakiego momentu można nabywać w ten sposób bilet. Bilet kupiony przez internet jest tańszy od biletu kupowanego w dniu meczu o 30%!

Ceny biletów sprzedaży internetowej – 30% rabatu


Sektory

Bilet normalny

Bilet ulgowy

Strefa 1

3 – 6

17,5

-

Strefa 1

7 – 8

14

10,5

Strefa 2

9-14

10,5

7

Strefa 3

Rodzinny 17-19

17,5

-

Sprzedaż biletów na każde spotkanie prowadzona jest w klubowym FanShopie w tygodniu poprzedzającym spotkanie. Bilet ten jest tańszy o 20%

Ceny biletów w FanShopie – 20% rabatu


Sektory

Bilet normalny

Bilet ulgowy

Strefa 1

3 – 6

20

-

Strefa 1

7 – 8

16

12

Strefa 2

9-14

12

8

Strefa 3

Rodzinny 17-19

20

-

Nigdy nie jest za późno, aby kupić bilet. Zachęcamy jednak by kupić go taniej i szybciej przez internet. Unikniesz kolejek i zasilisz swą kieszeń!

Ceny biletów w dniu meczu


Sektory

Bilet normalny

Bilet ulgowy

Strefa 1

3 – 6

25

-

Strefa 1

7 – 8

20

15

Strefa 2

9-14

15

10

Strefa 3

Rodzinny 17-19

25

-

Budynek   VIP

SUPER VIP

250

-

UWAGA! W sezonie 2011/2012 Pogoń Szczecin zmienia zasady dotyczące biletów ulogwych. Do zakupu karnetu bądź biletu ulgowego uprawnione będą osoby uczące się do 26. roku życia (za okazaniem legitymacji) oraz seniorzy po 65. roku życia.

Do zakupu biletu lub karnetu potrzebna jest bezwzględnie Karta Kibica Pogoni Szczecin! Więcej na jej temat znajduje się na stronie www.kartakibica.info i w  Prezentacji Multimedialnej




X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

ktos Gość
~ktos
super pomysl 2011-06-06 15.03

no gratuluje pomysłu na pewno stadion będzie pełny.. nie dość że podnieśli ceny biletów (w dniu meczu 25 zł?!!!) to jeszcze na siłę wciskają kartę (i tu pytanie jaką debetową czy kredytową??) wraz z kontem w Bre banku... innymi słowy chcesz iść na mecz załóż konto na 2 lata w bre banku super....nawet regulaminu do tych kart nie opublikowali eh szkoda

Mikel91 Gość
~Mikel91
W końcu ktoś sięgnął po rozum do głowy... 2011-06-06 15.40

Ceny bardzo przystępne (kolega wyżej niech się lepiej przyjży całemu cennikowi a po 2 po co kupować bilet w dzień meczu?).
Świetny pomysł z biletami ulgowymi również dla licealistów/studentów. Jestem przekonany że z tak zachęcającymi cenami stadion Pogoni znowu będzie gościł znacznie więcej osób niż miało to miejsce w ostatniej rundzie. :)

livelooker livelooker
czytam i nie wierze 2011-06-06 15.44

chodz 2-3 razy w sezonie na mecz... a raczej chodzilem
sorry ale ja tej karty kibica nie chce i pewnie nie pojde na mecze
ciakwey jestem co z mlodzieza, dziecmi.. tez musza zalozyc sobie karte - tak przyznaje sie nie czytalem regól i nie zmaierzam

mistrz Gość
~mistrz
karta to wymóg naszego kochanego rzadu a nie klubu 2011-06-06 15.54

karta to wymóg naszego kochanego rzadu a nie klubu... wiec jesli nie masz nic do powiedzenia rzeczowego to najpierw zapoznaj się z zapisami w ustawie KIBICU SUKCESU (chodze tylko jak wygrywają)

livelooker livelooker
a lech przyznaje karty za darmo 2011-06-06 15.56

a pogon musi zarobic jeszcze na swoich kibicach
super

mks123 Gość
~mks123
??? 2011-06-06 16.30

karty sa bre banku czyli trzeba załozyc konto w banku ???

lincoln lincoln
:) 2011-06-06 16.51

Dobrze, że dla studentów tanie bilety. Frekwencja się poprawi w przyszłym sezonie :))

***
http://www.szczecinblog.pl
Wiedz, że coś się dzieje!

Kibic Gość
~Kibic
Bzdura 2011-06-06 18.24

Na pogoń chodziło 2000-3000 kibiców. Teraz przez ta kartę chodzić będzie tylko 200-300 zapaleńców. Jak ktoś chodził 2 -3 razy w rundzie na ciekawsze mecze to lipa już sobie nie pochodzi o to jest super promocja 25 zł karta. Jak chce kupić 5 biletów dla kolesi bo po co wszyscy mają stać w kolejce to co nie kupie bo nie mam przy sobie ich kart kibica? Gratuluje pomysłu.

ktos Gość
~ktos
:) 2011-06-06 18.24

zagłębiając się w opis na stronie http://kartakibica.info oraz prezentację okazuje się że do karty dopisane jest konto bankowe (co zresztą nie dziwi bo na odwrocie karty jest odpowiedni napis iż jest ona własnością Bre banku) innymi słowy chcesz chodzić na pogoń zostań klientem bre banku inaczej cie nie wpuścimy... tu odrazu do tych co piszą że karta kibica jest wymysłem PZPN i rządu - karta sama w sobie nie jest zła ale kto władzą pogoni kazał ją łączyć z kartą bankową??? cz karty innych klubów też są kartami płatniczymi??? Karta kibica powinna być kartą uprawniającą do wejścia na stadion (po wykupieniu biletu) ew. pozwalać na udział w jakiejś zabawie lojalnościowej i kosztować max.5 zł a nie zmuszać kibiców do stania się z automatu klientami baku czy tego chcą czy nie....

@Mikel91 dla mnie obniżka 2,5 przy zakupie przez internet to żadna promocja a zniżek niestety nie posiadam już od kilku lat więc ukłon w stronę studentów może zrobili ale w stronę kibiców kupujących całe bilety wręcz przeciwnie

Kibic Gość
~Kibic
a co z sektorami 15-16 2011-06-06 18.25

będą niedostępne? Przecież to dobre miejscówki.

FC Bukowe Gość
~FC Bukowe
Podsumowując: 2011-06-06 19.21

- Do zakupu biletu lub karnetu uprawnia tylko Karta Kibica!
- Wejść na stadion będzie można tylko z Kartą Kibica oraz z biletem lub karnetem!
- Karta Kibica uprawnia do licznych promocji i rabatów w punktach partnerskich!
- Płacąc za cokolwiek Kartą Kibica wspierasz klub Pogoń Szczecin!

Spadek frekwencji - pewne

nowy Gość
~nowy
ekstra pomysł 2011-06-06 19.30

Ciekawe ile ta karta kredytowa będzie kosztować miesięczni, jakie jest oprocentowanie pożyczek, jakie są terminy spłaty, co wypadku zgubienia. Są ludzie którzy nie powinni dostać takiej kart, bo kto będzie je spłacał (rodzice ?). Zobaczymy ilu kibiców wyląduje w rejestrze dłużników.

TX Gość
~TX
hahahahaha 2011-06-06 19.30

Ale masakra smiech na Sali hahaha przykład raz na jakis czas wpadają do mnie znajomi NP z Lublina akurat trafia na mecz i chcem ich zabrac pokazac ta NIBY dume pomorza a tu lipa karzdy musi wyrobic karte zabulic po 25 zł plus cena biletu żeby zobaczyc jeden mecz i co z ta karta i Bre bankiem karta warzna 2 lata niby rabaty ale tylko w szcz ciekawe jake SA umowy pogoni z tym bankiem i czy SA jakies ukryte opłaty za niekorzystanie z karty ? wróca do lublina z kara kompletnie bez użyteczna smiech na Sali nigdy już przyjezdnych znajomych nie za biore na mecz

kibicP Gość
~kibicP
do nowy 2011-06-06 20.21

To jest karta na doładowanie,doładujesz przez przelew pocztowy np. i płacisz tym co masz na karcie,nie doładujesz nie masz pieniędzy i nie płacisz.

piter6009 piter6009
no własnie 2011-06-06 20.31

Dzięki za wiadomość widać ze jak sie szpera to sie pisze mądrze

lord vader Gość
~lord vader
Ale czad!!! 2011-06-06 20.42

Na Legii karta kibica 10 zicha a u nas na 1 lidze 25 zicha???!!!

ktos Gość
~ktos
:) 2011-06-06 21.32

@piter jak chcesz dokładnych informacji o karcie to zaglądnij do prezentacji która jest na stronie pogoni - http://pogonszczecin.info/files/KARTA_KIBICA_1307358998.pdf i tak zasilisz kartę na poczcie jak i wszędzie indziej gdzie można przelew na konto zrobić bo cytuje:
- Jest kartą bankową przypisaną konkretnej osobie
- Służyć może we wszystkich transakcjach
elektronicznych (terminal, internet, itp.) do
maksymalnej kwoty 500,-- zł dziennie
- Posiada swój nr konta (i indywidualny kod PIN)
- Jest kartą zbliżeniową – przy transakcjach poniżej
50 złotych w terminalach bezstykowych
- Konto karty może być w roku zasilone maksymalnie
do kwoty 10.000,-- zł
i tu koniec cytatu - więc jest niczym innym jak zwykłą kartą kredytową może i na specjalnych warunkach bo za 25zł i nigdzie nie znalazłem opisu o jakiś dodatkowych opłatach miesięcznych ale jest to karta kredytowa której ja nie chcę posiadać chce chodzić na mecze ze zwykłą kartą kibica a ktoś mi narzuca jakieś karty i konta i nie znam żadnego przepisu który określa że karta kibica ma być kartą kredytową.

P.S bank rozróżnia 2 typy kart kredytowe i debetowe a nie żadne karty na doładowania :)

waldek Gość
~waldek
dobry pomysl 2011-06-06 22.03

widze,ze jeszcze nie sie nie zaczela dystrybucja tych kart,a juz sa przeciwnicy :) ubaw na maxa.po pierwsze BRE BANK obsluguje firmy,a nie osoby fizyczne wiec nikt nie musi zakladac zadnego konta w tym banku.moze jesli chce,ale na innych zasadach i jest to dokladnie wyjasnione.ludzie ogarnijcie sie.w koncu ma byc porzadek na stadionach,zeby np.taki frajer litar nie panoszyl sie i robil co chcial lacznie z opluwaniem kibica w barwach narodowych.za to juz powinien dostac po ryju,ale w pyrlandii nie ma odwaznych prawdziwych kibicow polskiej reprezentacji.skoro ten koles rzadzi w poznaniu i nie ma na niego mocnych to cos jest nie tak.alw w d.... mam tego oszoloma.te karty to dobry pomysl i zaczyna byc na naszych stadionach po prostu normalnie tak jak na zachodzie w profesjonalnych ligach.od czegos trzeba zaczac,zeby w koncu bylo normalnie.jak ktos zaluje 25 zlna dwa lata na ta karte to niech dalej siedzi w domu i nie przychodzi na Pogon.pozdrowienia dla normalnych i prawdziwych kibicow.

Jack Gość
~Jack
Połaczenie Karty kibica z kartą kredytową to super 2011-06-06 22.04

pomysł dla komorników ktorzy będą mieli dużo roboty z byłymi pewnie kibicami Pogoni (bo za dwa lata nie będzie nich juz stać na nową kartę bo nie spłacą starej)
Naprawdę SZACUN za ten POMYSŁ - dla tego co go wymyslił -Teraz ekipa wyjazdowa wreszcie będzie za wszystko płaciła bo ma limit 500 dziennie - to będą królowie wyjazdów

pol Gość
~pol
karnet 2011-06-06 22.31

po prostu głąby trza kupic karnety i tyle w temacie wychodzi najtaniej;)jak nie pasi to szurajcie na amice;)

smak Gość
~smak
a 2011-06-06 23.03

ludzie co wy piszecie... przecież w całej ekstarklasie są karty kibica... to normalne...

tomi Gość
~tomi
;( 2011-06-07 07.05

Pod pretekstem kart kibica wciskają kartę kredytową. Ciekawe jaka to karta elektroniczna, przecież oprócz nr Konata tam nic nie ma. Równie dobrze może to być kartka pocztowa z pozytywką też elektroniczna. Ciekawe czy będzie można nią płacić za bilet w kasie przed meczem i czy ciecie na bramie będą mieć czytniki tych kart.

Tola Gość
~Tola
Robią wszystko, żeby 2011-06-07 09.07

zniechęcić ludzi do przyjścia na stadion. To niech tak dalej robią :)

kibicP Gość
~kibicP
do tomi 2011-06-07 11.12

To nie jest karta kredytowa! to jest karta przedpłacowa. Kiedy byłeś na stadionie,przecież są bramki elektroniczne,które będą czytać te karty.Lepiej nie przychodź,pikników nie potrzebujemy.

elite80 Gość
~elite80
do kibicP 2011-06-07 11.28

piknikow nie potrzebujecie? to
Pogonka ma jakis innych kibicow oprocz nich? czy ta garstka gowna w liczbie 100 osob bez skladu i ladu piszczaca sopranem ma sie za lepszych o ludkow dlubiacych slonecznik? pajacu Pogon traci flagi i przegrywa ustawki ze wszystkimi, jesli Pogon kogos nie potrzebuje to takich psich szmin jak wy.
pomysl z karta godny przewalow paszki