*
Dodane 2010-12-25 16.14 , komentarzy 0

Lodogryf, Gubałówka w Szczecinie i lodowisko na Prawobrzeżu: Spal kalorie na łyżwach i nartach

Lodogryf przy al. Wojska Polskiego czynny jest w niedzielę, dzisiaj możemy poślizgać się na lodowisku przy ul. Botanicznej i na Szczecińskiej Gubałówce.

Lodogryf przy al. Wojska Polskiego w sobotę jest nieczynny. Drugiego dnia świąt otwarty będzie od godz. 13. Do godz. 14 będziemy się ślizgać rodzinnie, później w rytmach rock, punk, funky, soul, mix, hip-hop, pop i na koniec chillout.

Bilet normalny na godzinną ślizgawkę kosztuje 12 zł, ulgowy z ważną legitymacją 10 zł.

Czytaj więcej: Lodogryf Szczecin 2010/2011: Cennik, godziny otwarcia

Natomiast lodowisko na Szczecińskiej Gubałówce czynne jest od godz. 9 do godz. 22, zarówno dzisiaj, jak i w niedzielę. Między godzinnymi ślizgawkami są przerwy 15- i 30-minutowe. Od poniedziałku do piątku lodowisko jest czynne od godz. 14 do 22.

Bilety w dni powszednie kosztują 8 zł, w weekendy i święta - 10 zł. Karnet poniedziałek - piątek - 10 wejść - 65 zł, bilet karnetowy sobota - niedziela - 10 wejść – 85 zł. Wypożyczenie łyżew – 7 zł za godzinę.

Dodatkową atrakcją jest kryty dach nad lodowiskiem, który został zamontowany przed dwoma tygodniami i 32 tys. światełek oraz ozdoby świąteczne.

Zobacz więcej: Szczecińska Gubałówka: Pod daszkiem wśród tysięcy świateł. W piątek lodowisko gratis!

Mieszkańcy Prawobrzeża mogą poślizgać dzisiaj i jutro na lodowisku przy ul. Botanicznej do godz. 21, w niedzielę lodowisko będzie czynne od godz. 15.

Jak zapewniają właściciele, znajduje się tam najnowocześniejsze lodowisku w mieście, a zarazem największe w okolicach Szczecina.

Powierzchnia tafli to 1 800 m2, jest to tzw. lodowisko pełnowymiarowe (30x60m), co umożliwia nie tylko jazdę na łyżwach amatorom i wielbicielom tego sportu, ale także rozgrywanie meczów hokeja na lodzie.

- Na lodowisku zainstalowany jest Elektroniczny System Obsługi Klienta, płacisz tylko za efektywny czas spędzony na lodzie - tłumaczą właściciele. - Nie ma tutaj sztywnego podziału na tury.

Oprócz samej tafli lodowej na terenie jest się także wypożyczalnia łyżew i sanitariaty. Obiekt będzie oświetlony, a jazdę urozmaici muzyka płynąca z głośników. Inwestor planuje także małą gastronomię, żeby łyżwiarze mieli możliwość napić się czegoś ciepłego lub coś zjeść podczas jazdy. 

Bilety normalne kosztują 10 zł za 50 minut, a ulgowy 10 zł za 60 minut. Wypożyczenie łyżew będzie kosztowało 7 zł.

Adres: ul. Botaniczna 35 Szczecin (róg ul. Botanicznej i ul.Maciejowickiej).

Czytaj też: Chwycił mróz. Szczecińskie lodowiska są wreszcie przygotowaneX

Miejsce
w rankingu
Tomek Kuczyński

Redaktor on-line w MM Moje Miasto Szczecin, www.mmszczecin.pl e-mail: tomasz.kuczynski @mediaregionalne.pl GG: 3555268 tel. kom. 510 026 523

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: