*
Dodane 2010-12-15 20.12 , komentarzy 36

Pierwszy outlet w Szczecinie. Na razie otwarty... "technicznie" [film, zdjęcia]

Handel Dawny Węglobud zmienił oblicze i od wczoraj jest to centrum pierwszego w rejonie outletu.

- Chyba kupię ten sweterek, jest od Armaniego - studentka US, Hania ogląda pilnie ciuszek. - Nie chce mi się wierzyć. Widziałam w mieście identyczny za prawie tysiąc, a tu tylko 479 złotych.

Firma Platinum Real Estate & Management zdecydowała się na tzw. techniczne otwarcie pierwszego w regionie sklep typu outlet. Techniczne oznacza, że tylko część centrum przygotowana była na kupujących.

Jak twierdzi szef Platinum, Wiesław Misztal, zdecydowano się na ten krok pod naciskiem firm, które spreżyły się i były już gotowe do handlowania.

- Uroczyste oficjalne otwarcie odbędzie się dopiero w lutym przyszłego roku - mówi. - Tak więc dziś jedni handlują, inni zaś dopiero pracują nad przygotowaniem stoisk.

- Mnie tam się podoba, choć nie wszystko działa - mówi Asia, która przebierała w wyrobach sklepu "Axami - świat bielizny". - Wybrałam sobie bardzo fajny gorsecik za 188 zł, bo taki sam w mieście widziałam za grubo ponad 200 zł.

Outlet, to końcówki markowych kolekcji znanych producentów odzieży, obuwia, galanterii, sprzętu gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i akcesoriów sportowych. I właśnie dlatego, że końcówki, kosztują co najmniej o 30 proc. taniej, choć może to być obniżka nawet ponad 80 proc.

Za tydzień lub dwa zostaną uruchomione trzy punkty gastronomiczne. Panowie będą mogli tu posilić się spokojnie czekając na drugie połowy, podczas gdy one pójdą polować na łupy.


Zobacz też:

Jest pozwolenie na budowę Outlet Parku w Szczecinie

Outlet Park Szczecin powstanie do końca 2011!

Struga: Projekt galerii Astra jest prawie gotowy


Pierwszy w Szczecinie outlet powstanie w marcu


Jak będą wyglądały skrzyżowania przy Oxygenie i Kaskadzie


Galeria Kaskada zmieni oblicze miasta. Ruszyła budowa! Zobacz wizualizacje i wideo


Galeria Kaskada. Rozpoczyna się budowa! Inwestor wziął kredyt na prawie pół miliarda zł



X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

E-mail: mmszczecin@mediaregionalne.pl Tel.: 91 481 33 00 Adres: ul. Nowy Rynek 3

Komentarze

pav Gość
~pav
Normalnie kraina mlekiem i miodem płynąca. 2010-12-15 20.39

Dopiero co Krzystka zaprzysiężyli a już wszystkim się powodzi i nawet studenci biegają i kupują sweterki w promocyjnej cenie 500 zł. Żyć nie umierać.

zdziwiony Gość
~zdziwiony
w hali węglobudu ??? 2010-12-15 20.53

przecież tam sprzedają gwożdzie,młotki,wkrętaki ,śrubki ,nakrętki ,podkładki,krany,kłódki,uszczelki.kleje,zamki ,kombinerki,klucze,klamki,łańcuchy,drzwi,zawiasy,kable ,przełączniki,bezpieczniki,żarówki ,kółka,konewki ,wiaderka, sitka ,taczki....
Ale buistonoszy i sweterków to nie widziałem

cyckiopadają Gość
~cyckiopadają
Studentka... 2010-12-15 21.22

"Chyba kupię ten sweterek, jest od Armaniego - studentka US, Hania ogląda pilnie ciuszek. - Nie chce mi się wierzyć. Widziałam w mieście identyczny za prawie tysiąc, a tu tylko 479 złotych. "

taaak studentka... mówi tak swoim klientom, żeby się bardziej jarali...

weglowy Gość
~weglowy
@~zdziwiony 2010-12-15 21.23

Castorama wygrała z rodzimą firmą i to już trzy miesiące wstecz ogłosiła wyprzedaż, obudziłeś się z letniego snu? :):):)

Zs Zs
"...od wczoraj jest to centrum pierwszego w rejonie outletu...." 2010-12-15 21.57

Otwarcie było dzisiaj...

Warto się tam wybrać hah.
Gorset: 188zł - inna cena ponad 200zł
Sweter: 479 prawie 1000zł

pedros pedros
jak za komuny 2010-12-15 22.30

- Chyba kupię ten sweterek, jest od Armaniego - studentka US, Hania ogląda pilnie ciuszek. - Nie chce mi się wierzyć. Widziałam w mieście identyczny za prawie tysiąc, a tu tylko 479 złotych. hahaha O kurva ;))) brzmi jak tanie hasło komunistyczne hahahaha kto to wymyślił hahah musi być nie złym pacanem :))

. Gość
~.
. 2010-12-15 22.49

Zgubiliście bardzo ważne słowo - studentka -->US<-- - one w jeden wieczór zarabiają więcej :P

Wojtek Gość
~Wojtek
Mogliby pomyśleć nad zmianą chamskiego ochroniarza.. 2010-12-16 02.00

..który wyzywał ludzi i przeganiał chamsko, gdy przyszło się przed otwarciem nie wiedząc, że będzie czynne dopiero od godziny 15..

Wstyd dla Chama a jeszcze większy wstyd dla ludzi którzy zatrudniają wrednego buca.

pedros pedros
Wojtek było trzeba mu przyj.. 2010-12-16 07.52

i po problemie :) większa sensacja by była niż otwarcie tego kotletu

alex Gość
~alex
Sciema 2010-12-16 09.14

"Jak twierdzi szef Platinum, Wiesław Misztal, zdecydowano się na ten krok pod naciskiem firm, które spreżyły się i były już gotowe do handlowania." a dla wyborczej Pan Wiesław mówił: " Niektórzy najemcy nie zdążyli ze swoimi inwestycjami i otwarcie sklepów przełożyli na przyszły rok - mówi Wiesław Mistal, .. Ci, którzy uwinęli się w terminie, chcieli, aby centrum było już czynne, dlatego je otworzyliśmy."
prawda jest taka, że firma Pana Mistala się nie wyrobiła a teraz robi dobrą minę do złej gry.

Pan Gość
~Pan
Punkty gastro i łupy 2010-12-16 09.43

"Panowie będą mogli tu posilić się spokojnie czekając na drugie połowy, podczas gdy one pójdą polować na łupy."

Przepraszam, ale panowie to chodzą nago? To primo. A secudno - łupy? Łup to zdobycz grabieżcy! Po za tym upolować taki "łup" jest ciężko w TK Maxx więc co dopiero w takim "centrum".

Krzemionka Gość
~Krzemionka
Kotlet w WB 2010-12-16 10.22

heh jedna wielka masakiera ale i ten operator kamery to druga masakiera po 1 glos jak dziecko 13 lat po drugie pytania sugerujace odpowiedz. Typo no nic nie ma i nie tanio, mialo byc tanio a jest drogo :). I to z logo gs24 to juz to dziennikarstwo obywatelskie jest nawet tam gdzie wymagaloby sie profesjonalizmu.
A Kotlet w WB to jakas masakra :) tak pojechac po bandzie, przeciez takie cos doprowadzi do zrażenia klientów i jak zrobi się ciepło mało osób zdecyduje się wrocic tam ponownie.
Turzyn otworza gdzieś w marcu koło kotletu, budują na Ku Słońcu, kotlet na pomorzanach.
Coś źle wróże kotletowi w WB

wojciechj wojciechj
lepiej by w końcu miasto 2010-12-16 10.24

pomogło jakąś fabrykę lub zakład produkcyjny otworzyć (np. jakis "park technologiczny" jak w goleniowie) a nie kolejny market... WSTYD !

Maurycy Gość
~Maurycy
@wojciechj 2010-12-16 10.54

podobno mają samochody "składać" w stoczni .
Jest zainteresowany tym "inwestor" zza wschodniej granicy.

Ale na dobre zarobki to niema co liczyć oni wiedzą że u nas bieda to za minimum socjalne (~ 1tyś) będą mieli od groma chętnych.A to z kolei wróży nie małe zyski dla firmy.

J.Zaborski-dziennikarz Gość
~J.Zaborski-dziennikarz
Skąd oni wzięli takiego debila - reporterka, co to swoje subiektywne odczucia .. 2010-12-16 11.46

Przerzuca na indagowanych narzucając im odpowiedzi.
Chłoptaś z mikrofonem przejął się rolą, ukuł sobie tezę i szuka jej potwierdzenia u przepytywanych.
Widać że amator, bo z rzetelną sztuką dziennikarską/sprawozdawczą nie ma to nic wspólnego.
Żenada i wstyd..

Kasiuchna Gość
~Kasiuchna
Żyję już 25 lat na tym świecie i ciągle nie rozumiem.... 2010-12-16 12.27

Skąd u nas Polaków bierze się ta chęć do krytykowania i dołowania wszystkiego i wszystkich ??
Nic nas nie cieszy, ciągle ta chęć by dokopać, dowalić, szukać dziury w całym i dowartościować kosztem innych.
Jesteśmy narodem wiecznie niezadowolonych malkontentów.

Byłam dziś w tym Outlecie kupiłam co nieco ( m.in. pyszny chlebek na kiermaszu) i owszem, część sklepów jeszcze nieczynna, są jednak zapowiedzi i info o tym, co tam powstanie.
Jeśli tak się stanie - to będzie faktycznie niezły zestaw marek i nie ma co od początku się krzywić i wybrzydzać zwłaszcza, że zarządcy obiektu powiedzieli wyraźnie że huczne otwarcie będzie w pierwszym kwartale, gdy zainstalują się firmy które z jakichś względów nie zdążyły.
Tak więc - więcej optymizmu rodacy a mniej narzekania ;-))

ksujak ksujak
Zgadzam się z Kasiuchną 2010-12-16 16.48

Niestety my Polacy juz tak mamy.... że tylko narzekamy.
Ja jestem również zadowolona ,zakupiłam sobie kaszmirową tunikę Donny Karan za połowę tego co oferuje szczeciński butik więcna pewno tam wrócę

ksujak ksujak
ussss 2010-12-16 16.50

Wreszcie można w Szczecinie kupić ciuchy Hollister, uwielbiam tę markę od pobytu w USA

Elwira Gość
~Elwira
Ja tam jestem zadowolona z zakupów 2010-12-16 17.43

Kupiłam kurtkę Stradivariusa, fajną bieliznę, kurtkę dla dzieciaka i jestem cała "happy"
Czekam na następne otwarcia sklepów - chyba się nie zawiodę !

cyckiopadają Gość
~cyckiopadają
Elwiro... 2010-12-16 20.00

Ile dostajesz za wydumany wpis o tym śmiesznym sklepie?
Szef Ci kazał czy sam się podszywa? Hmm?

Elwira Gość
~Elwira
"Gościu" ..ile dostajesz za wpis o "śmiesznym sklepie" ?? 2010-12-16 20.42

Szef - konkurent z ciuchbudy ci kazał, czy sam nim jesteś ? Hmm?

spox Gość
~spox
o tyle o ile 2010-12-16 21.18

moim zdaniem sklepy które się otworzyły stanęły na wysokości zadania, choć mogłoby być ciut taniej, no i mogłoby być tych sklepów ciut więcej.
W każdym razie lokalizacja fajna, bo do carrefura blisko, a jak otwozrą turzyn to już w ogóle zbojkotuję galaxy for ever!

Ewa Gość
~Ewa
Outlet 2010-12-16 21.38

A Ja i tak wole outelty w Poznaniu szczególnie FACTORY... Jest od wielu lat i naprawdę duuuuży wybór w rozsądnych cenach i przede wszystkim światowe marki...

cyckiopadają Gość
~cyckiopadają
ELWIRO! 2010-12-16 21.53

Pisz, pisz Elwirko. Szef da Ci premię za pisanie peanów o tym śmiesznym szmateksie i może na sweterek za pincet uzbierasz.

outlet Gość
~outlet
Factory 2010-12-16 21.56

Factory będzie w Szczecinie, a konkretnie w Płoni