*
Dodane 2009-08-11 10.28 , komentarzy 4

Paczkomaty w Szczecinie: Rewolucja w przesyłaniu paczek

Bez kolejek, sam decydujesz kiedy i gdzie odbierasz paczkę. W Szczecinie mamy już pięć paczkomatów firm InPost. Niedługo będą następne cztery.

W naszym mieście maszyny stoją przy stacjach benzynowych: trzy przy Lotosie na ul. Batalionów Chłopskich, Przyjaciół Żołnierza, Europejskiej oraz dwie na stacjach Bobryk: Struga i Dębogórskiej. Już dzisiaj możemy z nich skorzystać.

Paczkomaty to najnowocześniejsze rozwiązanie wprowadzone przez firmę InPost. Mają umożliwić nadanie przesyłki przy znajomości jedynie adresu e-mail odbiorcy.

- Wystarczy zarejestrować się w systemie podając adres i wskazać paczkomat do którego będą trafiać paczki. O dostarczeniu przesyłki odbiorca dowie się z wiadomości e-mail lub sms. Dzięki tej usłudze to klient decyduje o odbiorze zgodnie z hasłem: "Sam wybierasz, kiedy odbierasz". Jest to korzystne rozwiązanie nie tylko dla klientów, ale również dla sklepów internetowych. Podkreśla jednocześnie elastyczność i innowacyjność e-mail sklepu, który wprowadza nowoczesne techniki będące ułatwieniem dla konsumentów - powiedział Rafał Brzoska, Prezes Zarządu InPost.

Obecnie współpracownikami firmy są przedstawiciele sektora e-mail handlu: Intymna.pl, Komputronik.pl oraz Merlin.pl. W miarę rozwoju usług firma będzie nawiązywała współpracę z kolejnymi partnerami mi.in. sklepami internetowymi czy placówkami prowadzącymi działalność na mniejszą skalę.

Firma swoją usługę oferuje po konkurencyjnej cenie od 9,50 do 14,50zl, w zależności od wielkości przesyłyki. Jej celem jest bezpieczne dostarczanie paczek oraz nieuszkodzenie ich podczas transportu.

Poczta Polska nie komentuje decyzji o zamontowaniu paczkomatów:

- Nie będę odnosiła się do działań firm konkurencyjnych – mówi Eugenia Bragin, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.X

Miejsce
w rankingu
Andrzej Kus

brak opisu

Komentarze

kamrem kamrem
. 2009-08-11 11.05

Każda konkurencja dla monopolisty w postaci PocztyPolskiej jest wskazana.

bolus bolus
byleby konkurencja.. 2009-08-11 12.22

dbała o swój dobry wizerunek i chciała być naprawdę konkurencją dla Poczty Polskiej (okienka za 1zł nie sprawdzily się z powodu licznych oszustw )

Małgorzata Klimczak Małgorzata Klimczak
kilka 2009-08-11 13.08

innych rzeczy też się nie sprawdziło, ale czasami coś wychodzi

Wrzosek Wrzosek
spoksik 2009-08-18 20.55

a mnie tam się podoba :D , coś nowego w końcu i mam nadzieje, że wypali cacuszko wygodne :)

Dodaj swój komentarz: