*
Dodane 2009-05-05 11.30 , komentarzy 4

MP w Gimnastyce Artystycznej: Mamy brązowy medal!

Ewa Modzelewska zawodniczka MKS Kusy Szczecin zdobyła brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek w Gimnastyce Artystycznej.

W zawodach, które odbyły się w Gdyni wystartowały 24 gimnastyczki z dziewięciu klubów.

Z MKS-u Kusy Szczecin wystąpiły dwie zawodniczki: Ewa Modzelewska i Małgorzata Woroniak trenowane przez Magdalenę Łukaszewicz. Ewa została sklasyfikowana na 8. miejscu a Małgosia na 12.

Ewa Modzelewska zakwalifikowała się do trzech ćwiczeń finałowych. W finale z obręczą zajęła 5. lokatę, z piłką 6., ale największy sukces odniosła w układzie ze skakanką zdobywając brązowy medal. Medal ten jest tym bardziej cenny, ze szczecinianka jako jedyna znalazła się na podium wśród zawodniczek z Gdyni.

Rywalizację w wieloboju zdominowały gospodynie. Wygrała Joanna Mitrosz z UKS Jantar Gdynia, druga była Angelika Paradowska z GA Gdynia, a trzecia Joanna Narolska również  z UKS Jantar.

Ewa jest studentką wydziału lekarskiego PAM i wspaniale godzi naukę ze sportem odnosząc przy tym wspaniałe sukcesy.

Już w ten weekend (9 i 10 maja) w Szczecinie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy. Tam też będziemy mogli zobaczyć naszą brązową medalistkę.X

Miejsce
w rankingu
ela

Moje zainteresowania,to pływanie,taniec współczesny,gimnastyka artystyczna.Lubię robić zdjęcia i prace w ogrodzie.No i jeszcze jedno chadzam własnymi drogami. Ekologia i działania z nią związane.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

mala mala
gratulacje 2009-05-05 13.05

SUPER!!!

ciacho ciacho
To 2009-05-05 15.01

To niemożliwe, aby takie dziewczynki były już studentkami. szerszeń

mala mala
Elu 2009-05-05 19.36

jak zawsze w SP 35? W jakich godzinach?

laleczka laleczka
Obawiam się 2009-05-05 22.44

Obawiam się, że wszyscy pójdą na Wały na paprykarz. laleczka

Dodaj swój komentarz: