*
Sprawdzian 9-latka 2009: Pytania i odpowiedzi Dodane 2009-04-24 12.30 , komentarzy 67

Sprawdzian trzecioklasisty 2009: Pytania i odpowiedzi

W drugiej edycji testu 9-latka uczestniczyło ponad 260 tysięcy uczniów. Pytania i odpowiedzi do testu znajdziecie w naszym serwisie.

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY OPERON 29.03.2012 PYTANIA I ODPOWIEDZI

Sprawdzian dla trzecioklasisty 2011 z OPERONEM 31.03.2011


PYTANIA - POBIERZ PDF
ODPOWIEDZI - POBIERZ PDF



[ Zobacz też sprawdzian trzecioklasisty z 14. kwietnia 2010! ]


Sprawdzian oceniał umiejętności ucznia w zakresie: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji, wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Sprawdzian kompetencji trzecioklasisty składał się z tekstu i ułożonych na jego podstawie 25 pytań otwartych i zamkniętych. Uczniowie mieli 90 minut (2 x 45 min.) na jego rozwiązanie.


Sprawdzian trzecioklasisty - Pytania


Sprawdzian trzecioklasisty - Odpowiedzi



Dodatkową wartością sprawdzian kompetencji trzecioklasisty jest możliwość otrzymania podsumowania wyników uczniów w każdej szkole. Statystyki szkoły będzie można zestawić z wynikami ogólnopolskimi, które umieścimy na stronie internetowej.

Oragnizatorem sprawdzianu jest Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON.



X

Miejsce
w rankingu
Maciek Homis

MM Moje Miasto - redakcja internetowa maciej.homis@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

maria konopnicka Gość
~maria konopnicka
bezludna wyspa 2010-02-23 12.30

To jest zaczepiste joł;p

maly sarius Gość
~maly sarius
rere 2010-03-09 19.47

sssssssssuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr ttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssttttttttttttttttt

pizda Gość
~pizda
chce zdac 2010-03-11 13.57

:) Ł0Ł..

luiza Gość
~luiza
:) 2010-03-14 09.32

czy ktoś nie wie jak zaznaczać odpowiedzi ? pomocy!!!

jusiaiwikusia Gość
~jusiaiwikusia
;/ 2010-03-16 14.52

żenada ja mam jutro:/

Katarzyna Glinka Gość
~Katarzyna Glinka
no 2010-03-16 16.02

no nawet

hujnakaczychłapach Gość
~hujnakaczychłapach
żal 2010-03-17 15.54

ŻAL

wera Gość
~wera
JUSTIN BEBIER 2010-03-17 19.38

Extra test dzięki niemu mogła moja siostra napisać test na największą liczbę
polecam !!!!!!!

~wera Gość
~~wera
że co 2010-03-19 14.04

co to jest

#.cracy. Gość
~#.cracy.
że co? 2010-03-25 19.47

ja ten test piszę jutro

#.crazy. Gość
~#.crazy.
że co? 2010-03-25 19.53

to znowu ja #.crazy. ten test jest łatwiejszy niż myślałam







olcia:) Gość
~olcia:)
olcia:) 2010-03-30 18.52

a gdzie prycisnąć na co bo ja niewim?????

sdf Gość
~sdf
sdrfae 2010-03-30 21.26

ewfewsefw

Olka Gość
~Olka
Olka 2010-04-06 20.01

ten test ładuje mi się już prawie godzinę pppppooooooommmmmmooocccyyyyy!!!!!!!!!!

Olka Gość
~Olka
Olka 2010-04-06 20.03

jhfvkjhrtjkguhuijhhhhhhhhhenjcdhukvgy j,ghxtyewjkcbrtyfgjke deukhoier dgh743m,.nm,dcf uif

weruś Gość
~weruś
werka 2010-04-07 20.13

ja mam już dość tych wszystkich sprawdzianów znowu trzeba się uczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olusia Gość
~Olusia
Hihi 2010-04-09 17.44

Ja 14 kwietnia 2010 rok będę pisać test nie do tego miałam 39 pk na 40 jestem jedną z najlepszych dzieci w szkole

Alex Gość
~Alex
Do ~Olusia 2010-04-11 18.04

Hihi 2010-04-09 17.44

Ja 14 kwietnia 2010 rok będę pisać test nie do tego miałam 39 pk na 40 jestem jedną z najlepszych dzieci w szkole
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Cześć "klonie" ! Ja też mam na imię Ola, i też jestem jedną z najlepszych uczniów w szkole. Jak ćwiczyłam miałam 40/40 punktów, ale się nie przechwalam. Upsss.... napisałam, ale nie piszcie, że się przechwalam. Ja też 14 kwietnia będę pisać ten sprawdzian. A z jakiego jesteś miasta ?? Może się znamy ?? Ja chodzę do 3c a ty ?? Jeśli też, to się nie znamy, bo u mnie w klasie jest tylko jedna Ola.

karolina Gość
~karolina
sprawdzian 2010-04-11 18.09

ja mam w tą środe

kodi Gość
~kodi
test 2010-04-11 21.24

gdzie moge zobaczyc ten test

Natalia Gość
~Natalia
pomocy 2010-04-12 14.46

jak tu się zaznacza te odpowiedzi badzo proszę o pomoc to bardzo ważne,bo ja piszę 14.04.2010 ten test!!

zrub mi loda  zglaszajcie sie do mnie  mmm Gość
~zrub mi loda zglaszajcie sie do mnie mmm
kjdsnxz.; 2010-04-12 21.30

zal mi was ja pisze 14kwie i mialem 40/40 i co cwaniaki

agata Gość
~agata
sprawdzian 2010-04-13 13.43

ja sprawdzian mam jutro i nie wiem z czego bedzie!!!!!!!!!

monia Gość
~monia
sprawdzan 2010-04-13 15.27

mam jutro sprawdzian i okropnie się boje

kiki Gość
~kiki
żal 2010-04-13 15.41

nie wiem w czym to się robi ale wiem że głupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!