*
Test 6-klasisty kwiecień 2009: Pytania i odpowiedzi Dodane 2009-04-02 15.03 , komentarzy 62

Sprawdzian szóstoklasisty kwiecień 2009: Rozwiązania

zobacz na mapie 53.4255828857422,14.5577430725098

Uczniowie szkół podstawowych pisali sprawdzian na zakończenie nauki - test szóstoklasisty 2009. Zobacz pytania i odpowiedzi.

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY OPERON 29.03.2012 PYTANIA I ODPOWIEDZI


Zobacz też: TEST SZÓSTOKLASISTY ODPOWIEDZI 2010, SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 8 KWIETNIA, ARKUSZE


Uczniowie musieli rozwiązać sprawdzian szóstoklasisty 2009 składający się z 24 pytań. Cztery ostatnie to tzw. pytania otwarte. W testach próbnych uczniowie musieli m.in. samodzielnie dokończyć opowiadanie.

Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 60 minut. Maksymalnie do zdobycia było 40 punktów.



Zobacz arkusz z pytaniami testu szóstoklasisty 2009 (pdf)




Zobacz arkusze z rozwiązaniem testu szóstoklasisty 2009 (pdf)





Tuż przed rozpoczęciem sprawdzianu byliśmy w Szkole Podstawowej nr 63 przy ul. Grodzkiej. Egzamin pisało tam 56 osób.

- Przygotowywałem się szczególnie z języka polskiego, ale jestem spokojny - mówił Błażej Sęk z klasy 6 c. - Dużo ćwiczyliśmy.

Według Władysławy Użarowskiej, dyrektor szkoły uczniowie są dobrze przygotowani.

- Były dwa próbne testy, poza tym nauczyciele cały czas ćwiczyli na lekcjach – dodaje.

Średnia punktacja dla szkoły w próbnych testach wyniosła 29 punktów.




X

Miejsce
w rankingu
Marek Jaszczyński

Dziennikarz MM. Pracuję, mam rodzinę, hobby Walther P38 i Praktica super TL3 adres: marek.jaszczynski@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Anna Folkman Anna Folkman
rodzice 2009-04-02 09.21

muszą się bardzo denerwować... Spokojnie na pewno pójdzie dobrze ;) to taki przedstart przed innymi egzaminami i .... maturą ;)

il gatto il gatto
Teraz to im się zacznie 2009-04-02 09.33

egzaminy, egzaminy ....

green green
:-/ 2009-04-02 15.08

Chciałam zobaczyć arkusz z pytaniami ale wyświetla mi się informacja ze plik jest uszkodzony....

krzysiek flasiński krzysiek flasiński
@ green 2009-04-02 22.20

Plik jest ok. Kiedyś mi tak wyświetlało, jak miałem starego Adobe Acrobat Readera i nie czytał nowszych pdf-ów.

aga000 aga000
test 2009-04-04 08.09

moim zdaniem test był taki se...pisałąm go w tym roku...matma była straszna. Było za mało czasu na te obliczenia. dotego doszedł stres!!!
Próbny napisałąm na 39 p/ 40 p ale ten to porażka!!! Załamka

Goniusia96 Goniusia96
testy 2009-04-04 21.44

ten test był okropny ... 13 zadań z matmy !!! i w dodatku te zadania z matematyki bardzo czasochłonne, ciągle trzeba było obliczać... ...na próbnym mialam 36 / 40 a teraz chyba będę miała z 25 .... ;0!!!!!!

miklos380 miklos380
Nie tak źle... 2009-04-09 21.14

Ja skopałem ostatnie z matmy i 2 z zamkniętych.

Sheeka Sheeka
Sprawdzian zawalony 2009-04-23 17.52

Zawaliłam ten sprawdzian !;( Na próbnym miałam 37 punktów a teraz jak dobrze pójdzie to będę miała ich jakieś niecałe 24 ;///

grubson Gość
~grubson
test szustoklasisty 2010-02-24 08.33

nie podoba mi sie ten test

 ja Gość
~ ja
gdzie znajdę... 2010-02-26 14.40

czy wiesz na której stronie znajdę testy prubne do uzupełnienia [jak co to dzięki]

Ten Tajemniczy Gość
~Ten Tajemniczy
Tragedia.... 2010-02-26 17.39

Niewiem czy napisze dobrze test nie mam weny .!
Co mam zrobić !

olka.^^ Gość
~olka.^^
masakraa. ; ( 2010-03-01 15.42

ej znacie jakieś strony gdzie są do uzupełnienia ,bo ja 3 marca pisze próbny czyli w tą środe ;((

xXTatiankaXx Gość
~xXTatiankaXx
Porarzka 2010-03-01 17.10

Jutro piszę test 6 klas naszczęście prubny ... bardzo się denerwuje . nie wiem jak mi pujdzie ... Pozdrawiam wszuystkich którzy też jutro piszą ...

Bellissima Bellissima
jezu, ludzie! 2010-03-01 17.35

jak Wy chcecie zdać ten test, skoro robicie takie błędy ortograficzne! może przejrzyjcie słownik ortograficzny i postarajcie się zapamiętać najprostsze słowa.

Ikka Gość
~Ikka
o lol 2010-03-03 14.34

ludzie wy sie przejmujecie glupimi testami. <zal> ja mialam 24 na probnym a jutro jest drugi probny i szkuma odpowiedzi ale nie stety nie znalazlam ogarnijcie sie to tylko probny. mgr-rzy maja wam pokazac jak to ma wygladac ale i tak za duzo. mam juz gdzies ta bude i te durne testy niech nam dadza spokoj wreszcie!!!!!!!!!!!! kto sie zgadza?? :*

ziom Gość
~ziom
gośc 2010-03-03 15.25

ja sie zgadzam

<lol.kaa> Gość
~<lol.kaa>
<lol> 2010-03-03 15.31

Zgadzam się!!.
ja też jutro pisze i się nie przejmuje mam to gdzieś na ile napisze jak na egzaminie się skupić na zadaniach to idą jakoś łatwiej .Przed feriami pisaliśmy taki przed próbny i był bardzo łatwy miałam 37 pkt.

rafaŁ Gość
~rafaŁ
lol 2010-03-03 17.27

gdzie są jakieś testy do rozwiązania kto mi powie

rafaŁ Gość
~rafaŁ
lol 2010-03-03 17.32

no kto mi powie

Mam Stresa Gość
~Mam Stresa
I jutro TEST 2010-03-03 17.42

Też jutro pisze test i też mam stracha
A wy jak sobie radziliście w czasie poprzednich testów?

Boje sie pomimo tego że raz miałem 40 Pkt.!!!

Damian Gość
~Damian
jutro Tescik ^^ 2010-03-03 18.03

Ciekawe jak pójdzie <Stres> ^^ Pozdro

mario1997 Gość
~mario1997
test 2010-03-03 18.48

ja jutro pisze prubny stres mnie dzisiaj zlapal

ja .;p Gość
~ja .;p
;p 2010-03-03 19.17

Downa macie ! I tak kazdy przejdzie !

toja%%% Gość
~toja%%%
:D 2010-03-03 19.48

mój kolega miał 6pkt i zdał bo test sie nie liczy tylko oceny a ja sie słabo ucze :d prawie

karol Gość
~karol