*
Sprawdzian szóstoklasisty 2011 - test szóstoklasisty 2011 Dodane 2010-01-06 16.24 , komentarzy 190

Test sprawdzian szóstoklasisty 2011. Pytania i odpowiedzi

Próbny test szóstoklasisty 2011. Zobacz pytania i sprawdź odpowiedzi. Próbny sprawdzian 6-klasisty styczeń 2011.

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY OPERON 29.03.2012 PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zobacz: PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM 2012. PYTANIA I ODPOWIEDZI



Sprawdzian Szóstoklasisty 2011

TEST SZÓSTOKLASISTY

ODPOWIEDZI, ARKUSZE

KLIKNIJ!






Próbny sprawdzian szóstoklasisty'2010



Pytania i odpowiedzi z testu szóstoklasisty z 8 kwietnia 2010





Pytania i odpowiedzi z testu szóstoklasisty z 4 marca 2010





Pytania i odpowiedzi z 6 stycznia 2010


Zobacz też:




2 kwietnia - Sprawdzian szóstoklasisty 2009: Rozwiązania




Próbny test szóstoklasisty Marzec 2009: Pytania i odpowiedzi



U nas znajdziesz też:


Matura próbna 2009: Odpowiedzi - angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, polski



Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2011 OPERON [arkusze i odpowiedzi]



Komentarze

Angela Sz. Gość
~Angela Sz.
Czy wszędzie ten sam ... 2010-02-20 11.06

czy wszędzie ten sam test ? o ja z białegostoku jestem i w piątek piszę..

olka:P Gość
~olka:P
:)* 2010-02-23 11.09

heeejj jestem Ola a wy co tam u was ???????????????????

MkoMarek Gość
~MkoMarek
Mam to samo pytanie... 2010-02-24 17.10

Czy test będzie ten sam..?

wisła Gość
~wisła
gdzie mam szukać... 2010-02-26 14.47

jeżeli znasz jakieś strony z prubnymi testami to napisz dzięki

kingjhggfhjy Gość
~kingjhggfhjy
hej 2010-02-26 17.44

jak mam to sprawdzić?

sylwia ;) Gość
~sylwia ;)
podobne pytanie ;) 2010-02-28 15.47

hajka. mam pytanko, bo ja test próbny piszę w czwartek(jestem z Wrocławia) i nie wiem czy będę miała tak sam. Proszę o odpowiedź, albo tutaj albo na sylwia_499@o2.pl z góry dziękuję ;*

`Kama, Pisząąca test szÓstOklasisty ;(( Gość
~`Kama, Pisząąca test szÓstOklasisty ;((
O test pytania.! 2010-02-28 19.32

Cześć .! Prosze powiedzcie, ja test pisze w ten czwartek czyli 4 marca. Taki test będzie .?? Proszee pomóżcie .!
Dodajcie komaa albo coś .!
Plis , z gÓry dziaa ;**

dfsf Gość
~dfsf
fgd 2010-03-01 16.18

zal

Patuu Gość
~Patuu
mfggs 2010-03-01 16.40

ja z kujawsko pomorskiego. I jutro piszę oby nie był ten...

Magda . XD Gość
~Magda . XD
ja to samo pytanie . . . 2010-03-01 17.03

jestem w Oleszyc .
województwo podkarpackie .
jutro [ czyli we wtorek i w czwartek , 2 i 4 marzec ] pisze testy , czy bede miała taki sam ?
prosze o szybką odpowiedz , jak nie tu , to na madziusia48@o2.pl

Ernest Gość
~Ernest
Erni 2010-03-01 18.29

ja pisze w środe tą test próbnny

Patryjca Gość
~Patryjca
Test próbny 2010-03-01 20.40

eloo pisze w ten czwartek test probny i nie wiem czy z tego bedzie
jestem z wojewodztwa dolnoslaskiego
Świebodzice
bedzie taki sam test probny czy nie??

PatuuŚ. Gość
~PatuuŚ.
.lol 2010-03-02 16.27

Heyy. tak do tych których pytają czy bedzie taki sam.: mozliwe że bedzie podobny ale zawsze jest inny. . . ja tez pisze testt ale w czwartekk.xpp <boisie.>

siedla Gość
~siedla
xd 2010-03-02 16.54

http://bi.gazeta.pl/pub/6klasa/
siema to jest stronka na której możecie sobie rozwiązywać testy xd

siedla Gość
~siedla
xd 2010-03-02 16.54

http://bi.gazeta.pl/pub/6klasa/
siema to jest stronka na której możecie sobie rozwiązywać testy xd

Ktoś Gość
~Ktoś
...! 2010-03-02 18.44

Taa a ja dziś pisałam po raz 3 próbny... masakra !!!

maciej K. Gość
~maciej K.
to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2010-03-02 19.12

ja pisze chyba w czwartek a nawet nie wiem co jak i dokładnie kiedy to jest jakieś zryte nie wiem poco ten test ma być jak i tak jak ktoś napisze na pałę to przechodzi

gkdfg Gość
~gkdfg
hg 2010-03-02 19.35

ej jak to się sprawdza ? bo nie umiem prosze powiedzcie !

Emi Gość
~Emi
Test ;) 2010-03-02 21.25

Witajcie!
Ja dzisiaj również miałam test próbny, o ile pamiętam nosił on tytuł 'Burza' lub 'Po burzy' - coś w tym stylu.
Zastanawiam się, ile mieliście testów? U Nas to dopiero drugi, a właściwie ostatni próbny.

Pozdrawiam, Emi.

KaŚś < 33 Gość
~KaŚś < 33
K a Ś ` ; D 2010-03-03 15.02

Ja też miałam ` burze ` we wtorek. i nie mogęę tego znaleźć. A jutro będe miała następny : ( (osttatni) w sumie miałam 4 ;D (z tym ostatnim;D

Elizuńka1213 Gość
~Elizuńka1213