*
Dodane 2008-11-29 09.00 , komentarzy 1

Andrzejki w Szczecinie: Polecamy imprezy

W weekend świętujemy Andrzejki. Coraz rzadziej spędzamy ten czas na wróżeniu i laniu wosku a wybieramy wizyty w lokalach. Sprawdziliśmy wiec, co przygotowały na nas kluby w Szczecinie.


Pora na Andrzejki - pod taki hasłem organizuje imprezę nowy lokal w Szczecinie - Coyote Club. Początek zabawy godz. 21. Andrzejowie oczywiście wstęp wolny. Jak zapewniają organizatorzy, tego wieczory wszystkich będą czekać niespodzianki, live show, gorące napoje i oczywiście zabawa do białego rana.

Oryginalnie spędzić sobotni wieczór można we Free Blues Clubie, w którym zostaną zorganizowane Andrzejki z Lordem, czyli szczecińskim zespołem LORD-Sound of Queen, grającym covery kultowego zespołu Freddiego Mercury – Queen.

Na andrzejkowy bal, wróżby i noc pełną magii zaprasza restauracja Mała Scena. - Czeka państwa muzyka na żywo, pokazy magii, igraszki z ogniem, prawdziwa wróżka odsłoni przyszłość, gorąca kolacja – zapowiadają organizatorzy. Bilet w sobotę 60 zł, w piątek i 70zł w sobotę.

A w niedzielę Kontrasty zapraszają nas na Andrzejkowy Club Tropicana, czyli najstarszą cykliczną imprezę z muzyką latynoamerykańską w Polsce. Podczas imprezy wróżby, konkursy, zabawy andrzejkowe i muzyka. Salsę i inne latynoskie rytmy grają didżeje Tropicany: LaTynka, Grego, Tequila, Mr. Yeti, Val de Maros i Cubano.

X

Miejsce
w rankingu
Tomek Kuczyński

Redaktor on-line w MM Moje Miasto Szczecin, www.mmszczecin.pl e-mail: tomasz.kuczynski @mediaregionalne.pl GG: 3555268 tel. kom. 510 026 523

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Anna Folkman Anna Folkman
ja tam 2008-11-25 09.52

jak co roku leję wosk na domówce :) tradycja musi być

Dodaj swój komentarz: