*
Dziewczyny tańczące na barze! Dodane 2008-11-18 20.10 , komentarzy 27

Coyote Club - nowy klub w Szczecinie (wideo)

W sobotę otwarto w Szczecinie pierwszy w Polsce Coyote Club. Atmosfera była bardzo, bardzo gorąca. Jedną z atrakcji były barmanki tańczące na barze. Zobacz relację wideo!

Klub mieści się przy ulicy Jagiellońskiej 89, niedaleko deptaku Bogusława. Jest otwarty od środy do soboty. To bardzo gustownie urządzony i w pełni klimatyzowany lokal. W środku jest 230 miejsc siedzących i około 150 miejsc na parkiecie.




- Jest to pierwszy lokal w Polsce otwarty w układzie Kojotów - powiedział Janusz Kolasiński, dyrektor ds. rozwoju sieci Cojote Club. - Do tej pory otwarto na świecie 25 kojotów, 26. jest u nas w Szczecinie.

Otwarcie lokalu bardzo podobało się zgromadzonej publiczności. Goście chwalili organizatorów, za bardzo dobre i pomysłowe przygotowanie imprezy.
Zapraszamy wszystkich powyżej 21 roku życia do odwiedzenia tego lokalu.


Na 21 listopada zaplanowano imprezę z okazji premiery nowego filmu o agencie 007  - Quantum of Solace.

Zobacz zwiastun filmu: Premiera! 007 Quantum of Solace

Do lokalu przyjedzie potężna agencja eventowa z Warszawy, zostanie zamontowane 21 ekranów LCD. Będzie można wyruszyć na poszukiwanie skarbów, w specjalnie na tę okazję sprowadzonych symulatorach wirtualnego Londynu.

Dla osoby, która odnajdzie skarb, przewidziana jest bardzo atrakcyjna nagroda. Jaka? Tego organizatorzy nie chcieli zdradzić, więc niech to zostanie niespodzianką.






X

Miejsce
w rankingu
Maciej Markiewicz

Mieszkaniec Szczecina.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

mona_100 mona_100
Bilet 2008-11-18 21.01

A wstęp do takiego klubu ile będzie kosztował...?

Konto usunięte 1.01.2013 Konto usunięte 1.01.2013
commercial 2008-11-18 22.00

- nowa bluzka - 15 zł
- fryzjer - 60 zł
- 4 piwa przy barze - 40 zł

- Widok kobiecych wdzięków - bezcenny

- ...każdą cenę za wszystko inne zapłacisz kartą ####

Wafel Wafel
Gdzieś pewnie w granicach 2008-11-18 22.00

15 zł.

pucha pucha
konkretnie 2008-11-18 22.04

te panny tak tylko tańczą?

Pati_Smith Pati_Smith
Fajny filmik 2008-11-18 22.14

Macie nowego operatora kamery?

ann ann
czym 2008-11-18 22.35

się charakteryzuje "układ Kojotów" :) ja nie znaju

Yta Yta
ja też nie 2008-11-18 22.46

ale sobie sie nie dziwię.Dla ciekawości poprosze.

robotnick robotnick
Twoja Stara pracuje za barem w Coyote Club 2008-11-18 22.53

heh, swoją drogą nie czaję o co chodzi z tym tańcem kojotów. Jedyny kojot, jakiego znam z kina to ten który ścigał Strusia Pędziwiatra, ale chyba nie o niego chodzi.

Vondraczek Vondraczek
Wiecie może... 2008-11-18 22.57

... czy dziewczyny są - proszę nie nadinterpretować - polskojęzyczne?

ann ann
wyglądają na takie 2008-11-18 23.05

co i po czesku dadzą radę :D Ale ten Club - choć nie kminie nadal co z tymi kojotami - raczej do konwersacji nie został stworzony. Ale ale mogę pomóc... "wódka" "bir" "kis" zrozumieją. /olśnienie/ Kojot wyje do księżyca tak jak ci wszyscy, co tam na baletach przechylają szklanice :D

green green
a ciekawe... 2008-11-18 23.23

...kiedy otworzą w Szczecinie klub tylko dla niepalących z dobrą muzyką? :P

rinfresco rinfresco
nigdy 2008-11-18 23.27

bo kto by do niego przychodził? Klub ma przynosić zyski a nie straty.

Wafel Wafel
racja 2008-11-18 23.57

nikt nie otworzy klubu 80 procent klubowiczów to palacze a wiec przy papierosku należało by wypić piwko bądź też drinka. Jakby co to ja nie pale :)

krzysiek flasiński krzysiek flasiński
A Opera na Zamku? 2008-11-19 00.05

Nie wolno palić i sporo dobrej muzyki?

arturjs arturjs
Otwarcie 2008-11-19 02.56

Live Act z saxofonem był the best.To jest to czego na dyskotekach nie ma a jakżeby uatrakcyjniło dyskotekę.

mmcichy mmcichy
COYOT 2008-11-19 09.50

Dla Tych co nie kleją o co chodzi z Kojotkami. Proponuje oglądnąć film Coyote Ugly. Fakt. Większość z was wtedy oglądała smerfy,gumisie i inne stworki :)

agutek agutek
Gwarantuje 2008-11-19 15.52

Ci Jacku,że są i tacy którzy nie oglądali wtedy gumisi czy smerfów:)))
pozdrawiam

Yta Yta
już 2008-11-19 18.28

poczytalam.I-O

mmcichy mmcichy
Agutku 2008-11-19 22.30

Bez urazy:) To nie miał być aluzja. :) Jeżeli tak to odebrałas to przepraszam :P

agutek agutek
Jacku 2008-11-20 18.44

Żadna uraza chciałam Ci tylko uświadomić,że są tu równiez Twoi rówieśnicy:)
pozdrawiam

jedrek12345 jedrek12345
mm 2008-11-21 09.06

Można się dobrze zabawić....

pucha pucha
ale te tańczące 2008-11-23 15.58

rzeczywiście coś z kojotów mają, nie są zbytnio urodziwe

elka_kowalska222 elka_kowalska222
Nie polecam! 2009-03-24 11.54

Klub COYOTE ma bardzo ładny wystrój, i to chyba na tyle jeśli chodzi pozytywne strony tego clubu . Panie tańczące na barze są żenujące (potrafią jedynie kręcić pupa w prawo i w lewo) a moim zdaniem powinien być to bardziej seksowny pokaz (proszę zobaczyć film "wygrane marzenia / Coyote Ugly " , po oglądnięciu tego filmu uświadomicie sobie jak to powinno wyglądać). Najgorsza rzeczą w tym klubie jest skład pracujących tam ochroniarzy . To czego byłam świadkiem i jednocześnie uczestnikiem strasznie mnie zszokowało.Ochroniarze w wulgarny sposób zwracają sie do klientów , obrażając ich i wyrzucając z lokalu za ... UWAGA TO JEST NAJLEPSZE ... za dotknięcie lampy, która wisi nad lożą. Po czym jeden z ochroniarzy dopuścił się rękoczynu w stosunku do kobiety, a to już jest poniżej krytyki.
A wiec jeśli ktoś ma ochotę na dużą ilość chamstwa i skrępowania ( trzeba uważać na wszystko co sie robi, a przede wszystkim nie dotykać lampy) ten klub jest dla niego.
Przykre jest to ze w Szczecinie nie ma wielu klubów o standardach europejskich, a przede wszystkim o WYSOKIM POZIOMIE KULTURY.
POLECAM ROCKER CLUB

k.cejrowska k.cejrowska
WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2009-03-28 21.18

Witam

W piątek 27.03 bawiłam się W coyote club. Tej nocy w lokalu został mi skradziony/zgubiony aparat fotograficzny (Olympus kolor srebrny). Zdjęcia, który znajdowały się na tym aparacie mają dla mnie dużą wartość sentymentalną ( zdjęcia z imprezy z okazji mojej obrony).

Zgłaszam się z prośbą do osoby, która obecnie jest w posiadaniu mojego aparatu aby przesłała zdjecia na mój adres e- mail. kasia.cejrowska@gmail.com

Liczę na Twoją wyrozumiałość i dobre serce.

pozdrawiam,

Kasia Cejrowska

szcecinianin Gość
~szcecinianin
CZY PRZEZYJE POBYT TAM?? 2010-11-09 00.59

Polnocna Izba Gospaodarcza robi tam Andrzejki 25.11.2010 . Czy dalej jest tam prymityw i ochrona dziala po chamsku jak pisza internauci.
Jesli tak to ja p....e i pojde gdzie indziej. nie pije i nie pale wiec ??
Niech napisza ci co tam byli i chodza czesciej dziekuje