*
Dodane 2008-10-31 07.01 , komentarzy 3

Halloween w Szczecinie: Dziś noc duchów!

Święto Halloween już na stałe weszło do polskiej kultury. Sprawdziliśmy, co przygotowały dla nas szczecińskie kluby. Oto i krótki przewodnik po imprezach Halloween w Szczecinie.

Kontrasty: Halloween Metal Night vol. IV więcej

Zabawę możemy rozpocząć w Studenckim Centrum Kultury Kontrasty, które organizuje Halloween Metal Night vol. 4. Podczas kolejnej edycji tej cyklicznej imprezy zagrają Chainsaw, Golem, Dark Project i Demon Vomit. Bilety na tę imprezę kosztują 9 zł. Po koncertach Kontrasty zapraszają na swoją flagową imprezę – Śmierć w Dyskotece, która rozpocznie się o godz. 22.

Free Blues Club więcej

– To nie będzie impreza dla dzieci, ani dla osób o słabych nerwach. Tej nocy Free Blues Club straszy! – zapowiadają. O godz. 21 w klubie wystąpi zespół Curcuma, czyli trzech kolesi zafascynowanych ciężkim brzmieniem. Wstęp do klubu 5 zł.

Crossed - Halloween - AOC vs NEUROSHOCKED więcej

W odmiennych klimatach będziemy mogli bawić się podczas imprezy AoC vs Neuroshocked klubie Crossed.

– Halloween to noc duchów i mocnego brzmienia, więc parkietem zawład ną duchy Trójmiasta i Szczecina. Będą walczyć o biedne duszyczki pląsające do ich muzyki – zapowiadają gospo darze. Impreza rozpocznie się o godz. 22, a skończy około godz. 6. Wstęp 15 zł, z kartą klubową 10 zł.

Alter Ego: Friday Party People: Pinksheikh Hello In! - bal przebierańców więcej

Alter Ego zaprasza tej nocy na bal przebierańców pod hasłem Friday Party People: Pinksheikh Hello In!, podczas imprezy omuzykę zadbają dj Eli i dj Apparatus.

– Zapraszamy na bal przebierańców, na którym niejedno może się zdarzyć! To jedyna impreza w Twoim mieście dająca ci możliwość lansu izabawy wklimatach electro/electroclash/electropunk – podkreślają organizatorzy imprezy.

Przebierańcy płacą za wstęp tylko 3 zł, ci nieprzebrani będę musieli zapłacić 6 zł.

Halloween w Szczecinie? Więcej imprez tutaj więcejX

Miejsce
w rankingu
Tomek Kuczyński

Redaktor on-line w MM Moje Miasto Szczecin, www.mmszczecin.pl e-mail: tomasz.kuczynski @mediaregionalne.pl GG: 3555268 tel. kom. 510 026 523

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Anna Folkman Anna Folkman
:D 2008-10-30 12.28

Paulina! Wystraszyłaś mnie! :) Nie wiedziałam, że z Ciebie taki czarny charakter :D

Magda_Ratajczak Magda_Ratajczak
ależ 2008-10-30 12.38

koleżanka mroczna!

Andrzej Kus Andrzej Kus
no pięknie Paulinko, pięknie 2008-10-31 09.06

właśnie dzwonił reżyser "Piły" (nie z Piły naszej polskiej) i zaproponował główną rolę w siedemnastej odsłonie tego filmu - powiedziałem, że się zgadasz Wampirzyco

Dodaj swój komentarz: